Bayhan, Deniz Seki için konuştu

Hapse girdiği için bir şarkı yarışmasında Deniz Seki tarafından çok ağır şekilde eleştirilen Bayhan, tutuklanan Seki hakkında konuştu. Bayhan, "Herkes ektiğini biçer" dedi.

Giriş Tarihi: 17.11.2014 16:00 Güncelleme Tarihi: 17.11.2014 16:18
Bayhan, Deniz Seki için konuştu
11 yıl önce yayınlanan bir şarkı yarışmasındaki jüri üyesi olan Deniz Seki ile yarışmacılardan Bayhan arasında gergin anlar yaşanmış, tüm Türkiye onları konuşmuştu.

Seki, cinayet işlediği ve cezaevinde yattığı ortaya çıkan Bayhan Gürhan için şunları söylemişti:

"BUNLARI AFOROZ ETMELİYİZ"

"Bir popstarda olması gereken kriterleri biliyoruz ama asla olmaması gereken bir şey var. Bir popstar cinayet işleyemez. Hapse giren adamdan sanatçı olmaz. Bunları toplumdan aforoz etmeliyiz"

BAYHAN: ONUN HAPSE GİRMESİNDEN MUTLULUK DUYAMAM

Seki, bu yaşananlardan yıllar sonra uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis yattı. Cezası Yargıtay tarafından onandıktan sonra 6 ay boyunca polis tarafından aranan ve önceki gün yakalanan Deniz Seki hakkında Bayhan'ın ne diyeceği merak konusu olmuştu. Deniz Seki'nin 11 yıl önce cezaevine girmiş olduğu için rencide ettiği Bayhan şimdi ise Deniz Seki'ye saldırmak yerine "Onun hapse girmesinden mutluluk duyamam" dedi.

DENİZ SEKİ BÖYLE TAHLİYE OLMUŞTU

"HERKES EKTİĞİNİ BİÇER"

Seki için "Herkes ektiğini biçer" diyen Bayhan, ünlü sanatçının uyuşturucu ticareti suçlamasıyla tutuklanması için şunları söyledi:

"Ben hangi suçtan olursa olsun cezaevine girmiş olan bir kişi için mutluluk duyamam. Ben de cezaevine girmiş bir kişiyim. Aradan geçen zamanda ıslah oldum. Deniz Seki de cezaevinde kendisi ile hesaplaşma yoluna gidecektir. Kendi vicdanı ile kendisi hakkında en iyi kararı yine kendisi verecektir"

DENİZ SEKİ TUTUKLANDI

7 ay hapis yatan Deniz Seki, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanınca, yeniden tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayhan, Deniz Seki için konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN