'nin nişanlısı konuştu

Hakkındaki '6 yıl 3 aylık hapis cezasının' kesinleşmesinin ardından kayıplara karışan 'nin, nişanlısı 'ın villasında yakalanmasının ardından gözler Salman'a çevrilmişti. Salman sessizliğini bozdu ve "Deniz Seki'yi seviyorum, ona aşığım. Sevdiğim kadının cezaevine girmesine katlanmazdım" dedi.

Giriş Tarihi: 17.11.2014 10:40 Güncelleme Tarihi: 17.11.2014 15:25
Deniz Seki'nin nişanlısı Faruk Salman konuştu
Uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme suçlarından 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan , kararın Yargıtay tarafından onanmasının ardından kayıplara karışmıştı.

Seki'nin Yunanistan'da olduğu konuşulurken geçtiğimiz Cumartesi günü sanatçı nişanlısı 'ın Büyükçekmece Alkant 2000 Sitesi'ndeki villasında yakalanmıştı.

Geceyi Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde geçiren Seki, dün saat 09.00'da elleri kelepçeli olarak emniyetten çıkarılmıştı. İlk olarak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık raporu alınan Seki, daha sonra İstanbul Adalet Sarayı'na götürülmüş sonrasında da tutuklanan Seki, Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'ne gönderilmişti.

DENİZ SEKİ BÖYLE TAHLİYE OLMUŞTU

FARUK SALMAN: CEZAEVİNE GİRMESİNE KATLANAMAZDIM

Deniz Seki'nin kaçmasına yardımcı olan nişanlısı Faruk Salman da Seki gibi geceyi nezarette geçirdi. Şüpheli olarak ifadesi alınan Salman, polislere, "Ben bu kadar ceza almasına ve cezaevine girecek olmasına çok üzüldüm. Deniz Seki'yi seviyorum, ona aşığım. Sevdiğim kadının cezaevine girecek olmasını istemedim. Buna katlanmam mümkün değildi. Üzüntüden hastanede tansiyonum fırladı. Rahatsızlandım" dedi. Salman, ifadesinin ardından emniyetten serbest bırakıldı.

Ünlü popçuyu, polislerden kaçırmak için aylardır plan üzerine plan yapan Salman, sonunda yakayı ele verdi. Deniz Seki'nin gözaltına alınmasının ardındaki detaylar da; filmleri aratmayacak bir operasyonun yapıldığını gözler önüne serdi.

OLAYI KURYE ÇÖZDÜ

Takvim'in iddiasına göre; Faruk Salman, ilk olarak Deniz Seki'yi Myknos'a yolladı. Seki'yi yeniden deniz yoluyla Türkiye'ye getirten işadamı, bu süreçte ünlü popçunun halen Mykonos'ta olduğunu hatta buradan bir ev aldığı yalanını uydurarak polisi yanıltmaya çalıştı. Faruk Salman, polisin kendisini takip etmemesi için ise Deniz Seki ile ilişkisinin bittiğini söyledi. Ancak Seki'yi bulmak için görevlendirilen 3 polis ise bu yalana inanmadı ve işadamını yakın takibe aldı.

Faruk Salman'ın cep telefonunu hiç kullanmaması üzerine takibi sıkılaştıran ekip, işadamının sık sık Bahçelievler'den Alkent 2000 sitesine kurye gönderdiğini tespit etti. Bunun üzerine günlerce siteyi yakın takibe alan polisler, Deniz Seki'yle ilgili gelen ihbar üzerine de ünlü şarkıcının durumu fark edip kaçmaması için harekete geçti.

KARDEŞİ KONUŞTU: BEN İHBAR ETMEDİM

Serkan Seki, ablası Deniz Seki'nin yerini polise ihbar ettiği iddiasına tepki gösterdi. "Kendisinden bihaberken, nerede olduğunu bilmezken onu nasıl ihbar edebilirim ki?" diyen Seki, ablasının yakalanma süreciyle herhangi bir bağlantısının olmadığını söyledi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Seki'nin nişanlısı Faruk Salman konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN