Akıman Ailesi İvana'yı gelin olarak istememiş

Ayrılığın gerçek sebebi belli oldu: İvana Sert'in eski nişanlısı Sinan Akıman'ın babası Nazmi Akıman, "TV figürü biriyle evlenmen bize uymaz" demiş

Giriş Tarihi: 18.11.2014
Akıman Ailesi İvana'yı gelin olarak istememiş
Geçtiğimiz aylarda nişanlanarak, evlilik yolunda önemli adımlar atan İvana Sert-Sinan Akıman çiftinin ayrılıklarının gerçek nedeni belli oldu. Akıman bu ayrılığın ardından "İvana'ya 'Kılık kıyafetine biraz çekidüzen ver' dedim ama beni dinlemedi. Biz eskikafalı insanlarız, kaldıramıyoruz bunları. Ona göre reyting önemli ama bizde onur ve namus daha önemli" diye konuşmuştu. Ancak ayrılığın esas nedeninin kılık-kıyafet olmadığı, Akıman Ailesi'nin bu birlikteliğe karşı olduğu ortaya çıktı. Sinan Akıman'ın daha önce Dış İşleri Bakanlığı'nda görev yapmış babası Nazmi Akıman; oğlunun İvana Sert ile evlenmesine şiddetle karşı çıkmış.

'KONUMUMUZA TERS'
Sevgiliyken bu ilişkinin eninde sonunda biteceğini düşünerek ses çıkarmayan baba Akıman, çiftin nişanlanmasıyla birlikte ilişkilerine müdahale etmiş. İvana Sert'i gelinleri olarak istemediklerini belirterek oğluna "Biz önemli bir aileyiz. TV figürü bu hanımefendi ile evlenmen bizim aile yapımıza ve konumumuza uymaz" demiş.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akıman Ailesi İvana'yı gelin olarak istememiş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN