Alkol sınırını aşınca ehliyetini kaptırdı

Giriş Tarihi: 18.11.2014
Alkol sınırını aşınca ehliyetini kaptırdı

Önceki gece İstinye civarında polis kontrolüne takılan Çağatay Ulusoy, 1.5 promil alkollü çıktığı için ehliyetini kaptırdı. Ünlü oyuncu, mahkemeye çıkıp hesap verecek

Çağatay Ulusoy, önceki gece İstinye'de polis kontrolüne takıldı. Alkolmetreyi üflememek için direnenen ünlü oyuncu, polisin ısrarı üzerine cihazı üfleyince 1.5 promil alkollü çıktı. Yasal sınırın üç katı alkollü olduğu için ehliyetini kaptıran ve morali bir hayli bozulan Çağatay Ulusoy'un imdanına yakın bir arkadaşı yetişti. Polis memurları, başkasının kullanması şartıyla aracını oyuncuya teslim etti. Çağatay Ulusoy, daha önce uyuşturucu davasında göz altına alınarak serbest bırakılmıştı. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda ehliyetini yanına almadığı için para cezası yemişti.

HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK
Çağatay Ulusoy; 1 promili aştığı için yeni yasadaki 'Ayakta durma, yürüme ve konuşmada güçlük çekme, denge ve koordinasyonun kaybedilmesi, belirgin olarak sarhoşluk hali' maddesi nedeniyle mahkemelik oldu. Ulusoy, hakim karşısına çıkıp hesap verecek.

'MELEK ÇİFTÇİ OLDU
Çağatay Ulusoy; GDO'suz, hormonsuz ve doğal tarım yapılan Komşuköy'den tarla edindi. Komşuköy ile ortak bir sosyal sorumluluk çalışmasına imza atan ünlü oyuncu, tüm mahsulünü Koruncuk Vakfı'na bağışladı. Ürünler; vakıf aracılığıyla Bolluca Çocuk Köyü'ndeki korunmaya muhtaç çocuklara ulaştırılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alkol sınırını aşınca ehliyetini kaptırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN