Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tuba Ünsal'a VIP veto

Giriş Tarihi: 18.11.2014 14:50
Tuba Ünsal'a VIP veto

Elitler, "Dünya Zenginler Kulübü" olan Soho House'un İstanbul'daki şubesi için sıraya girdi. Oyuncu Tuba Ünsal da üye olmak istedi. Ancak ret cevabı alınca isyan etti.

Sosyal medyadan yaptığı eleştirilerle dikkat çeken Tuba Ünsal, önceki gün yine işbaşındaydı. Daha önce bir havayolu şirketi ve hastane hakkında Twitter'dan ağır eleştiriler yapan Ünsal'ın derdi bu kez biraz lüks kaldı! Önümüzdeki ay İstanbul Tepebaşı'ndaki eski Amerikan Konsolosluğu binasında açılması planlanan Soho House üyeliği kabul edilmeyen güzel oyuncu açtı ağzını yumdu gözünü.

SEÇKİN İSİMLER

"Dünyada zenginler kulübü" olarak nitelenen Soho Houselar'a üye olmak ise hiç kolay değil. Özellikle moda, sanat, medya ve reklam dünyasında adını duyuran, yalnızca seçilmiş kişilerin üye olabildiği Soho House'a başvuran Tuba Ünsal, üyeliği kabul edilmeyince çılgına döndü. Twitter'da eleştiri yağmuruna başlayan Ünsal, önceki gün şunları yazdı: "İnsanlara komite için teklif götürüp, bütün kontaklarını alıp sonra 'Siyasi kimliğinizden dolayı sizi alamıyoruz' diyen Soho House, bravo size... Milyarlarca lira öde üyeliğe. İçeride bak bakalım kimler var?" Bu arada yıllık üyeliğinin 1400 sterlin (yaklaşık 5 bin TL) olduğu Soho House'lara Malkoç Süalp ve eşi Bade İşçil Süalp, Hacı Sabancı, Selin İmer gibi isimlerin üye olduğu biliniyor.

NASIL ÜYE OLUNUR?

Kulübe her zengin olan üye olamıyor.
Medya, reklamcılık, sinema gibi kreatif sektörlerde çalışıp başarılara ulaşmak şart.
En az iki üye tarafından referans olarak gösterilmeniz gerekiyor.
Komite, üyelerin özel yaşamını takip ediyor.
Basında olumsuz haberlerle yer alan, adı sık sık skandallara karışan kişilerin üyelikleri iptal ediliyor.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tuba Ünsal'a VIP veto
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN