Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Deniz eski sevgilileriyle anılmaktan çok rahatsız'

Giriş Tarihi: 20.11.2014
'Deniz eski sevgilileriyle anılmaktan çok rahatsız'

Cezaevinde Deniz Seki'yi ziyaret eden menajer Özgür Aras: Deniz çok kırgın. Geçmişte birlikte olduğu isimlerle hâlâ anılmaktan rahatsız. Nişanlısı Faruk Salman ise ona aşık, yürekli biri

Cezaevinde Deniz Seki'yi ziyaret eden ünlü menajer Özgür Aras, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuştu. Deniz Seki ile geçirdiği 40 dakikayı canlı yayında tüm detaylarıyla anlatan Aras, sevenlerine Deniz Seki'ye mektup yazmaları çağrısında bulundu. İşte Aras'ın açıklamaları:
Deniz Seki benim 17 yıldır hayatımda olan biri. Albüm hazırlıkları bitmişti ki bu kötü süreç yaşandı. Deniz Hanım talep etmezse, kimse kendisini göremiyor. Sağ olsun görmek istediği isimler arasına beni de yazdırmış; benim dışımda ailesinin ve nişanlısının isimleri vardı.

ONA MEKTUP YAZIN


Nişanlısı Faruk Bey yürekli ve Deniz'e aşık bir adam. O da ziyarete gelmeyi çok istiyordu ama bir rahatsızlığı vardı. Biz sağlığı için gelmemesini rica ettik kendisinden. Önümüzdeki salı Faruk Bey de Deniz'in yanında olacak.
Ben kendisini çok kötü göreceğimi düşünerek Deniz'in yanına gittim. Yüzündeki ışık bütün hislerimi bastırdı. Deniz haksızlığa uğradığını düşünüyor; çok kırgın ve üzgün. Özellikle magazin basınından birçok isme kırgınlığı var. Yol arkadaşlığı yaptığı, bunca yıl hayatını paylaştığı arkadaşlarına kırılmış.
Deniz hep aynı cümleleri kullanıyor, 'Ben suçsuzum' diyor ve kendinden başka kimseye zarar vermediğini söylüyor. 13 kişilik bir koğuşta kalıyor. Mahkumlar ve aileleriyle de konuşma fırsatı buldum; hepsi Deniz'i çok sevdiklerini ve kendisiyle çok iyi anlaştıklarını söylediler. Mahkumlar, ailelerinin karşısına hep bakımsız çıkıyormuş, Deniz Seki mahkumlara moral olsun diye, kendilerine gelmelerini ve güzel görünmelerini söylemiş. Mahkumlar ve aileleri, Deniz Seki'nin diğer mahkumlara motivasyon sağladığını ve çok mutlu olduklarını söylediler.
Başıma bir şey gelmediği müddetçe, her salı Deniz'in yanında olacağım. Benim bir ricam var; Deniz'i sevenler, ona moral vermek için mektup yazabilirler. Yazdıkları mektubu Deniz Seki adına Bakırköy Kadın Cezaevi, A1 Koğuşu, Bakırköy - İstanbul adresine gönderebilirler.

'KENDİNE SAYGI DUYULMASINI İSTİYOR'

Deniz 'Bunca yıl geçmesine rağmen; magazin basınından ne yazık ki dost biriktirememişim' dedi. Yaşanan olayların magazin haberi olarak aktarılmasına içerlediğini söyledi. Geçmişte birlikte olduğu isimlerle hâlâ anılmaktan rahatsız. Sonuçta beş yıllık bir ilişkisi var. Kendisine ve ilişkisine saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyor. İnsanlar hâlâ Deniz Seki o maddeleri kullanıyormuş gibi davranıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Deniz eski sevgilileriyle anılmaktan çok rahatsız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN