meğer krize girip parkta sabahlamış!

'in, 18 yıllık sevgilisi 'ın ayrılmak istediğini duyunca krize girdiği ve Maçka Parkı'nda sabahladığı iddia edildi.

Giriş Tarihi: 22.11.2014 13:09 Güncelleme Tarihi: 22.11.2014 13:10
Sertab Erener meğer krize girip parkta sabahlamış!
Önceki yaz "Bu ülkede evlilik dışı ilişkilere hoş gözle bakılmıyor" diyerek Amerika'da Michigan Gölü manzarasına karşı tuttukları evde yaşamaya başlayan ile 18 yıllık sevgilisi 'ın ayrılığının yankısı sürüyor. Sırf Demir Demirkan çocuk istemediği için annelikten bile vazgeçen Erener'in, sevgilisi "Artık bu ilişkiye devam etmek istemiyorum, ayrılmak istiyorum" dediği gece krize girdiği ortaya çıktı.

"TEKRAR DENEYELİM" DEDİ

İddiaya göre Erener, o gece Nişantaşı'ndan yürüyerek Maçka Parkı'na gitti ve orada sabahladı. Demirkan, Erener'i Sabah parkta bulup eve getirdi ve "Tamam tekrar deneyelim" dedi. Ancak kısa süre sonra Demirkan sözünü tutmadı ve yine ayrılmak istediğini söyledi. Demirkan bir süre sonra da oldukça zengin bir ailenin kızı olduğu konuşulan gençlik aşkı Seda İnce'yle Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde kameralara yakalanınca ayrılma nedeni ortaya çıktı.

HERKES NE OLDUĞUNU BİLİYOR

Sertab Erener'in hakkında mahkemeden konuşma yasağı aldırdığı Demir Demirkan, önceki akşam Model grubunun solisti Fatma Turgut'la Citys AVM'deki Balık Ev'de yemek yedi. Çıkışta yanlış anlamaları önlemek için iş arkadaşı olduklarının altını çizen ikiliden Demirkan, Erener'le bir konserde karşılaşıp kavga ettikleri iddiasına "Bu konularda konuşmak istemiyorum. Zaten herkes ne olduğunu biliyor" dedi. Demirkan yeni sevgilisi Seda İnce'yle ilgili sorulara da "Artık özel hayat konuşmak yok" cevabını verdi. Sertab Erener ise aynı saatlerde Ezra & Tuba Çetin kardeşlerin defilesindeydi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sertab Erener meğer krize girip parkta sabahlamış!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN