Semra Kaynana gözyaşlarına boğuldu

Giriş Tarihi: 24.11.2014 15:34 Güncelleme Tarihi: 24.11.2014 15:36
Semra Kaynana gözyaşlarına boğuldu

Bir yarışma programıyla adını Semra Kaynana olarak duyuran Semra Yücel, katıldığı bir programda duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Semra Yücel, oğlu Ata'nın ölümünden sonra kendine kameralardan uzak yeni bir hayat kurmuştu. Uzun süredir kızı ile ilgilenen Semra Yücel, artık geçinmekte zorlandığını söyleyerek yapımcılardan iş istedi.

Yücel, gelirim kızım Seçil'di. Kızım da damadım da çok iyi insanlar ama ne olursa olsun ben onlara destek olmalıyım. Seçil'in geliri çok iyiydi ben de çalışmadım. Onların yemeğini, temizliğini falan yapıyordum. Yani tam bir eski model ev hanımı modundaydım. Şimdi eskimiş bir yeni model ev hanımı olmak istiyorum. Buradan yapımcılara sesleniyorum" dedi.

Yarışma sonrası hayatında yaşadığı değişikliklere değinen Yücel, "Maddi manevi Semra Hanım yürüdü gibi şeyler yok. Televizyon programlarına katılanlar da iyi bilirler önce bir sözleşmeniz vardır, hiçbir şey talep etmeyeceğinize dair. Siz girdiğiniz gibi çıkarsınız. Hayatın getirilerini, ödeyeceğiniz bedelleri bilemezsiniz." şeklinde konuştu.

Ünlü olduktan sonra pazarda bile rahat yürüyemediğini ekleyen kaynana Semra, "Gidilmiyor. Gönül kıramıyorsunuz. İnsanlarla konuşmaya mecbursunuz. Güzellikleri de var. Allah başa vermesin "oğlunu öldürdü" diyenler de var. Hiçbir anne yılan olsa oğlunu öldürmez. Yılanlar bile evladına zarar vermemek için yuvayı terk edip gidiyor" dedi.

Öte yandan Semra Yücel, oğluyla katıldığı programın görüntülerini izlerken gözyaşlarını tutmadı.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Semra Kaynana gözyaşlarına boğuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN