'den itirafı

Oyuncu , kısa süre önce evlendiği eşi 'e duyduğu sevginin giderek arttığını belirtirken, "Kerem Cem'i karşıma çıkartacak nasıl bir iyilik yapmış olabilirim diye düşünüyorum" dedi.

Giriş Tarihi: 30.11.2014 14:47 Güncelleme Tarihi: 1.12.2014 09:34
Seda Güven'den Keremcem itirafı
Seda Güven, uydu aracılığı ile Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerine yayın yapan bir programda soruları yanıtladı. Arap sunucunun sorularını yanıtlayan Güven, İstanbul ve özellikle İstanbul Boğazı'nı çok sevdiğini anlattı. En son rol almış olduğu dizide saçını kesme nedenine ilişkin, "O dönemde gerçekte yaşananlar, göçlerde Bolşevik isyanı ile gelen Rus kadınlarda bitlenmeden dolayı kısa saç modası zorunlu oluşuyor. O nedenle saçımı kesmek zorunda kaldık" dedi.

Kısa süre önce evlendiği Keremcem'e duyduğu sevginin giderek yükselen bir grafikte olduğunu ifade eden Selma Güven, şunları söyledi:

"Keremcem karşıma çıkartacak nasıl bir iyilik yapmış olabilirim?' diye düşünüyorum. Her geçen gün onu biraz daha gördükçe bir başka özelliğini gördükçe daha çok seviyorum. 'Hayatımın aşkını buldum' diye düşünüyorum. Umarım hayatımız boyunca çoluk çocuğumuzla devam eder. Onun şu sıralarda çekimleri daha yoğun. Ona ayak uydurmak zorunda kalıyorum. Rusya'da 2 ay birbirimizi göremedik. Kıskanç bir çift değiliz. Birbirimizi o duruma düşürmüyoruz. Bir erkekte öncelik verdiğim şey; karşısındaki kadına nasıl davrandığını bilmesi nezaketli ve karşısındaki kadını önemseyen olması."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seda Güven'den Keremcem itirafı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN