'Russell, çok hayranım var diye deliriyor'

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, son gösterisinde 'Son Umut' filminde birlikte çalıştığı Russell Crowe'u anlattı: Russell'ın Twitter'da 1.5 milyon takipçisi var. Benim 7.2 milyon diye deliriyor. Ben de Hint yıldızları gibiyim

Giriş Tarihi: 6.12.2014
'Russell, çok hayranım var diye deliriyor'
Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın 'Standarcy' adlı son gösterisi, bir hayranı tarafından gizlice görüntülendi. Sanal ortama düşen gösteride Yılmaz, ünlü isimlerle ilgili birbirinden komik espriler yapıyor. Komedyenin gösterisinde anlattıkları şöyle:

'SYDNEY'DEKİ EVİNE GİTTİK'
Russell Crowe'un film çekimleri için Avustralya'ya gidiyoruz. Bizim Russell ya... İşi ucuza getirmek için Avustralya'da yaşıyor. Russell'ın Sydney'deki evine gittim. Bana diyor ki "Oğlum halıya bak". Ben İstanbul çocuğuyum. Orada bana dramını gösteriyor, haberi yok. Havaya atarak halıyı yerleştirmişler (kazıklandığını ima ediyor). Gladyatör de "Nasıl halı?" diye soruyor. "Nasılı bırak, bana hasarı (ne kadar kazıklandığını) söyle" dedim.

TEOMAN ÖNCE ÇIKACAKMIŞ
Russell; çok kral, iyi adamdır. Twitter'da 1.5 milyon takipçisi var. Benim 7.2 milyon diye deliriyor. Ben de Hint yıldızları gibiyim. Onların 500 milyon fanları vardır ya... Russell da beni herkese gösterip 'Çok takipçisi var' diyor.
Geçen gün bir organizasyonda Teoman'dan sonra sahneye çıktım. Teoman müziğe döndü dediler ya. Nasıl bir müziği bırakmaysa ortaya bir yere bırakmış herhalde. Kuliste 'Şu isimler çıkacak' falan diyorlar. Benden önce Teoman sahneye çıkacakmış. "Benim için problem değil" dedim. 'Teoman'dan sonra çıkmam' lafları filmlerde olur. Sanki bana kız "Ben daha önce Teoman'la çıktım. Senin için sorun olur mu?" diye teklif ediyor. Ben orada da Teoman'dan sonra çıkarım problem değil.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Russell, çok hayranım var diye deliriyor'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN