, 'la görüşmeyi kabul etmedi

Bir yarışmada, cezaevinde yattığı için jüri üyesi tarafından ağır biçimde eleştirilen , ikinci kez cezaevine giren Seki'yi ziyaret edeceğini söylemişti. Ancak Seki bu talebi geri çevirdi.

Giriş Tarihi: 10.12.2014 13:53 Güncelleme Tarihi: 10.12.2014 15:33
Deniz Seki, Bayhan'la görüşmeyi kabul etmedi

11 sene önce yayınlanan bir yarışmada ile o zaman jüri üyesi olan arasında gergin anlar yaşanmıştı.

Deniz Seki, bu yaşananlardan yıllar sonra uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis yattı. Cezası Yargıtay tarafından onandıktan sonra ortadan kaybolan Seki, 6 ay sonra yakalanmıştı.

Şarkıcı Bayhan, geçtiğimiz günlerde "Ateş düştüğü yeri yakar cezaevine giren herkes kendisiyle yüzleşir. Zamanı geldiğinde onu ziyaret edeceğim. Deniz Seki'yle konuşacaklarımız var" demişti. Ancak ünlü şarkıcı, Bayhan'ın görüşme talebini kabul etmedi.

"DENİZ SEKİ'YE ÖZGÜRLÜK"

Görüşme talebi reddedilen Bayhan Gürhan ise, sahne aldığı gece kulübünün duvarlarındaki mesajlarla Deniz Seki'ye destek oldu. Bayhan'ın sahne aldığı gece kulübünün duvarlarında "Deniz Seki'ye özgürlük" yazıyordu.

Deniz Seki, Bayhan'a şunları söylemişti;

"BUNLARI AFOROZ ETMELİYİZ"

"Bir popstarda olması gereken kriterleri biliyoruz ama asla olmaması gereken bir şey var. Bir popstar cinayet işleyemez. Hapse giren adamdan sanatçı olmaz. Bunları toplumdan aforoz etmeliyiz"

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Seki, Bayhan'la görüşmeyi kabul etmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN