Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sahneden Seki'ye özel mesajlar

Sahneden Seki'ye özel mesajlar

Şarkıcı Bayhan, sahneye çıktığı mekana 'Deniz Seki'ye özgürlük' pankartı astırdı. Bayhan, sabıkalı olduğu için yıllar önce kendisini eleştiren Seki'ye 'Allah kurtarsın' dedi

2003 yılında katıldığı 'Popstar' yarışmasıyla adını duyuran şarkıcı Bayhan, önceki akşam Baltalimanı'ndaki Portaxe'ta sahneye çıktı. Yıllar sonra yeniden dinleyicilerin karşısına çıkan Bayhan'ın program yaptığı sahneye, cezaevinde bulunan Deniz Seki'ye destek mesajları yazıldı. Şarkılarını 'Deniz Seki'ye Özgürlük' ve 'Deniz Seki yeniden yargılansın' yazılarının önünde söyleyen Bayhan'ı dinleyenler arasında eski yapımcısı Osmantan Erkır da vardı.

SEKİ'NİN ŞOFÖRÜ ZOR DURUMDA
Yıllar önce Deniz Seki, jüri üyesi olduğu 'Popstar'da Bayhan için "Sabıkalı birisi sanatçı olamaz" demişti. Bayhan, Seki'nin bu sözlerinin hatırlatılması üzerine "Tutuklandığını duyduğumda ilk aklımdan geçen şey 'Allah kurtarsın' oldu" dedi. Öte yandan Deniz Seki'nin özel şoförü Mecit Çam'ın ailesinin zor durumda olduğu öğrenildi. Çam, ünlü şarkıcıya torbacılardan uyuşturucu taşıdığı gerekçesiyle altı yıl hapis cezası almış ve Haziran ayında teslim olarak cezaevine girmişti. Yıllardır Seki'nin evinde çalışan Çam'ın eşi de, ünlü şarkıcının yakalanarak hapse konulmasının ardından işsiz kaldı. Üniversitede okuyan bir kızları bulunan Çam Ailesi, yaşanan gelişmeler nedeniyle maddi zorluk çekmeye başladı.

BAYHAN'I GERİ ÇEVİRDİ
Deniz Seki'ye desteğini esirgemeyen Bayhan, ünlü şarkıcıyı cezaevinde ziyaret etmek istediğini söyledi. Ancak 'Söylemezsem Olmaz' programında, Bayhan'ın ziyaret için girişimde bulunduğu ancak Seki'nin bu isteği geri çevirdiği söylendi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sahneden Seki'ye özel mesajlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN