'Eşime duyduğum aşk hayatımın ötesinde'

Giriş Tarihi: 17.12.2014
'Eşime duyduğum aşk hayatımın ötesinde'

Beyonce, yayınladığı 12 dakikalık kısa filmde samimi açıklamalar yaptı. Ünlü şarkıcı, "Eşime, müziğe ve çocuğuma duyduğum aşk, hayatımın ötesinde" dedi

Beyonce, geçtiğimiz yıl çıkardığı kendi adını taşıyan albümün birinci yılını bir kısa filmle kutluyor. Ünlü şarkıcı, kliplerinden görüntülerin yer aldığı 12 dakikalık filmde; kariyeri, özel hayatı ve şöhrete bakışıyla ilgili samimi itiraflarda bulunuyor. Ünlü şarkıcının, video'da yer alan monologlarından bazıları şöyle:
Ünlü olduğunuzda, kimse size bir insanmışsınız gibi bakmıyor. Bu da çok basit şeyleri bile yapabilmenizi zorlaştırıyor.
Vücudum bana bir emanet, bu hayat geçici. Özellikle gençler, vücutlarının ne kadar değerli olduğunun farkında değil. Vücudumla ilgili her konuda çok çok seçici oldum.
İnsanlar evlendiklerinde, bir şeyleri kaybettiklerini sanıyor. Halbuki, hayatınızda olup bitene tanık olan birisine sahip olmak kadar heyecan verici bir şey yok. Her zaman feminist oldum. Bu kelimeden korkmayın çünkü feminizm; kadın ile erkek arasındaki eşitliğe inanmak demektir.
Seveceğiniz ve güveneceğiniz kişiyi bulduğunuzda, onun hayatınızdaki en berbat şeyleri bile en iyi hale getirdiğini görüyorsunuz.
Mutluluğun kaynağı sizsiniz. Sizi, başka kimse mutlu edemez. Şu gerçek ki; müziğe, eşime ve çocuğuma duyduğum aşk, hayatımın da ötesinde ve ben öldükten sonra da devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Eşime duyduğum aşk hayatımın ötesinde'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN