Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2014'te bu filmler hayal kırıklığı yarattı

Angelina Jolie, Scarlett Johansson ve Russell Crowe gibi birçok ünlü yıldız, bu yıl rol aldıkları filmlerle beklentileri karşılayamadı. Amerikan basını, 2014'ün sinema seyircisinde hayal kırıklığı yaratan filmlerini yazdı

Giriş Tarihi: 19.12.2014
2014'te bu filmler hayal kırıklığı yarattı
Bu yıl Hollywood'da bazı ünlü yıldızlar için işler hiç iyi gitmedi. Büyük beklentilerle vizyona giren pek çok iddialı film; izleyicide hayal kırıklığı yarattı. İşte Chicago Tribune gazetesi sinema yazarı Matt Pais'in 2014'ün hayal kırıklığı yaratan yapımlarıyla ilgili yorumları:
YILDIZLARARASI: Christopher Nolan'ın 169 dakikalık filmi; böylesine uzun bir sürenin, 'epik' veya 'derin' bir film ortaya çıkarmaya yetmeyebileceğini gösterdi. Film; ne entelektüel, ne de görsel açıdan izleyiciyi etkilemeyi başaramadı.
İNANILMAZ ÖRÜMCEK ADAM 2: Son 10 yılın en kötü 'Örümcek Adam' filmi... Andrew Garfield'ın bir kez daha 'Örümcek Adam'ı canlandırdığı filmde; 'Elektro' dahil, filmdeki birçok karakter tek yönlü ve berbattı.
X MEN: GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK: Hikaye? Aksiyon? Evet, filmde olup biten çok şey vardı ama olay örgüsü etkileyicilikten uzaktı.
YARGIÇ: Filmin uyarlandığı kitap, plajda okumak için idealdi ancak Robert Downey Jr.'ın başrolünü oynadığı yapım, kendinizi denize atmanıza sebep olabilir. LUCY: Scarlett Johansson, filmde beyninin yüzde 100'ünü kullansa da, hikayenin yüzde 90'ı aptallıkla geçiyor!
MALEFİZ: Anlamsız, çok anlamsız... Angelina Jolie, kötü cadıyı oynuyor, o kadar.
300: BİR İMPARATORLUĞUN YÜKSELİŞİ: Yunanlar'ın Persler'le mücadelesini anlatan filmden beklentimiz elbette tarih dersi değildi. Ancak '300' hayranları; ağır çekim kılıç sallama, ağır çekim at binme ve atlayıp zıplamadan daha fazlasını hakediyordu.
NUH: BÜYÜK TUFAN: Russell Crowe'un büyük beklentilerle çektiği film için söylenecek tek bir şey var: 'Oh, hayır!'

SOĞUK HAVA 'BOND'U VURDU
İngiliz oyuncu Daniel Craig, 'James Bond' serisinin yeni filmi 'Spectre'nin çekimlerine devam ediyor. Bu filmle bir kez daha ünlü ajanı canlandıran Craig, Londra'da gerçekleşen çekimlerde zor anlar yaşadı. Nehirde çekilen tekneli kovalamaca sahnesi uzayınca, Craig soğuk havada bir hayli üşüdü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2014'te bu filmler hayal kırıklığı yarattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN