Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den şemsiyeli tehdit

, önceki gün 'ndaydı. Havanın yağmurlu olması yüzünden elinde şemsiyesi ile yürüyen Ataizi, karşısında gazetecileri görünce yıllar önce yaşadığı şemsiye skandalına atıfta bulundu.

Giriş Tarihi: 19.12.2014 11:07
Hande Ataizi'den şemsiyeli tehdit
Aydın Hamza'nın haberine göre, ünlü oyuncu "Şemsiye geliyor şemsiye" sözleriyle gazetecilere takıldı. , "Üzerinizdeki kürk mü?" sorusu üzerine ise "Bak kaşınıyorsun şemsiyeyi görmedin" dedi.

O OLAY SONRASI ŞEMSİYE FİRMALARI HANDE'NİN PEŞİNDE DÜŞTÜ


Geçen kış bir grup gazeteciye şemsiyeyle saldıran Hande Ataizi, o olayın ardından şemsiye firmalarından reklam teklifi yağmaya başladığını söyledi: "O kadar komik bir dünyada yaşıyoruz ki... Komedi hakikaten içimizde. Benim o travmatik şemsiye durumundan sonra şemsiye reklamı için pek çok teklif aldım!"

Magazin basınıyla zaman zaman gerginlikler yaşayan Hande Ataizi, bunun nedenlerini de böyle anlattı: "Magazin basınıyla hiçbir zaman 'gelin beni çekin' şeklinde bir iletişimim olmadı. Çünkü oyunculuk haricinde basınla çok fazla bağım olmasını istemedim. Ama ilişkilerdeki kaçan kovalanır durumu gibi bir şey yaşandı; ben ne kadar uzak durursam durayım, bir şekilde ilgi odağı oldum. Sanırım hiçbir şeyimi ortada yaşamadığım için sürekli merak duyuluyor ve takip ediliyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hande Ataizi'den şemsiyeli tehdit
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN