Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Canan Karatay sonunda patladı

Nebahat Çehre (70) ile Prof. Dr. Canan Karatay'ın (71) arasında yalnızca 1 yaş fark olması 'ti'ye alınmış, 'caps'ler paylaşım rekoru kırmıştı

Giriş Tarihi: 23.12.2014 16:04
Canan Karatay sonunda patladı
Prof. Dr. Canan Karatay bu konudaki soruya ilk kez Kanaltürk' teki '2. Sayfa' da cevap verdi: Nebahat Çehre en sevdiğim artistlerden biri. Kendisine saygılarımı sunuyor, buradan sevgilerimi gönderiyorum. Benimle onu kıyas etmeleri hiç doğru değil. 17 yaşında Türkiye güzeli olmuş, bizi Avrupa'da temsil etmiş. 1960'larda bu büyük ve korkunç bir başarıdır. Önemli sanatkardır. Beni sanatçılarla karşılaştırmasınlar. Ben bilim kadınıyım, hekimim o kadar!"

NEBAHAT ÇEHRE: BENİM GENÇ GÖRÜNMEM GENETİK

Nebahat Çehre' yi utandıran Prof. Dr. Canan Karatay karşılaştırması Prof. Dr. Canan Karatay ile Nebahat Çehre' nin karşılaştırıldığı caps sosyal medyada çok ses getirdi. Çehre, "Benim genç görünmem genetik faktör" diyerek Karatay'a saygı duyulması gerektiğini belirtti.

Sosyal medyanın son gözdesi Prof. Dr. Canan Karatay oldu. sağlıklı beslenme kurallarında ezberleri bozan Karatay ile ünlü oyuncu Nebahat Çehre' nin caps' i en çok konuşulanlar arasına girdi. Durmadan sağlıklı ve genç kalmanın kurallarından bahseden Karatay ile Nebahat Çehre' nin fiziki görüntüsü karşılaştırılarak, "Nebahat Çehre' yle Canan Karatay arasında 1 yaş fark var. Ne bileyim kızlar, ben olsam Nebahat' in dediğini yaparım" şeklindeki paylaşım geçen haftanın fenomeniydi.

İŞTE O CAPS


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Canan Karatay sonunda patladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN