Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Ailesine tavsiyem Ahmet'i evlendirsinler'

Oya Aydoğan, son günlerde agresif tavırlarıyla dikkat çeken Ahmet Kural hakkında ilginç bir yorumda bulundu: Ailesine tavsiyem; Ahmet'i evlendirsinler

Giriş Tarihi: 25.12.2014
'Ailesine tavsiyem Ahmet'i evlendirsinler'
Ahmet Kural, geçtiğimiz Eylül ayında bir barda arkadaşı Naz Çekem'in parmağını kırdığı haberleriyle gündeme gelmişti. Bu olaydan sonra ABD'ye giden ünlü oyuncu, yurda döndükten sonra da agresif tavırlarıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir açılışta, ünlü bir oyuncuyla tartışıp ağır küfürler eden Kural, bir Ekşi Sözlük yazanının ağır eleştirilerine hedef oldu.

'İÇKİDEN KÖTÜ ETKİLENİYOR'
Ahmet Kural'la Beşiktaş Balık Pazarı'nda tanıştığını söyleyen yazar, oyuncunun kendisini tehdit edip hakarete varan sözler söylediğini yazdı. 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucularından Oya Aydoğan ise, önceki gün yayınlanan programda Ahmet Kural'la ilgili ilginç yorumlarda bulundu. Aydoğan, şöyle konuştu: "Para, Ahmet Kural'ı değiştiremedi ama anladığım kadarıyla içki değiştiriyor. Ahmet çok saygılı, çok sevdiğim bir çocuktur. Ancak erkekler bazen içkiden kötü etkileniyor. Ahmet'in parasızlık çektiği yıllar oldu, ailesinden uzakta İstanbul'da mücadele etti. Ailesine tavsiyem; bence Ahmet Kural'ı evlendirsinler."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Ailesine tavsiyem Ahmet'i evlendirsinler'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN