Cahilce yaklaşımınızı acı içinde izliyorum!

Bir TV programında namaz kılan Tuğçe Kazaz eleştirilere cevap verdi: Geçmişte açık-saçık giyinirken şakşakçılık yapıyordunuz. Cahilce yaklaşımınızı hayret ve acı ile izliyorum

Giriş Tarihi: 25.12.2014
Cahilce yaklaşımınızı acı içinde izliyorum!
Geçtiğimiz pazar günü Ülke TV'de Esra Elönü'nün sunduğu programda İslamiyet ve yeni Türkiye'yle ilgili açıklamalarda bulunan ve uygulamalı olarak namazın faydalarını anlatan Tuğçe Kazaz, kendisini eleştirenlere Instagram hesabından cevap verdi. Kazaz fotoğrafının altına şunları yazdı:
Bugüne kadar tüm gerçekliğimi ve arayışımı; korkmadan, sıkılmadan, kendime farklı putlar yaratmadan, hepsini toplum önünde paylaştım. Hıristiyanlığı seçtiğimde de tüm tepkilere rağmen inanç yönündeki arayışımı sizlerden saklamadım.
Ben kendi samimiyetimi, kendi içtenliğimi çok iyi biliyorum. Tüm bu arayışlar sonunda Hıristiyanlığın değiştiğini ve tamamen insanlar tarafından kaleme alınan sahte bir dine dönüştüğünü anladım. Bu andan itibaren gerçek ve sonsuzluğa kadar devam edecek olan İslamiyet'i tam manası ile keşfettim ve bu noktada arayışım son buldu. Artık bulduğumu anlamak ve anlatmak üzerine bir yolculuğa çıktım. Benim gibi gelecek olan nesillerin tekrar aynı hataya düşmemesi ve kendilerinin farkına varmaları için üzerimde bir sorumluluk hissediyorum. Bunu da tüm gençlere ve tüm Müslümanlar'a dilimin döndüğünce, idrak ettiğim kadarıyla anlatmaya çalışıyorum. İyi eleştiri yapanların hepsinden Allah razı olsun. Kötü eleştiri yapanlara gelince; Yaradan onları ıslah etsin.

RAB İM BİLİYOR

Geçmişte açık-saçık giyinirken şakşakçılık yapan sizler! Şimdi aynı şeyleri genç kardeşlerim ve de sizlerin de bacılarınızın ve çocuklarınızın yaşamaması için, kendi tecrübelerim ve kendi gerçekliğimden akıttıklarımla, bu denli tepki vermenize şaşırıyorum. Perdeli bakışlarınız ve maalesef cahilce yaklaşımınızı hayretle ve acı ile karşılıyorum. Anlıyorum ki, Yaradan istemez ise bizim elimizden bir şey gelmez.
Sizin için söyleyebileceğim tek şey; Allah sizi ıslah etsin. Allah gözlerinize inen perdeyi kaldırsın ve sizi doğru yola ileterek, aydınlatarak putlaştırdıklarınızla beraber sizi içine düştüğünüz bu karanlıktan kurtararak hidayete erdirsin. Yalnızca kalplerin ve benim de sahibim olan Rabbim benim samimiyetimi biliyor. Olumlu ve olumsuz eleştiri yapan herkese hayırlı geceler diliyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cahilce yaklaşımınızı acı içinde izliyorum!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN