Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni yıla nasıl girecekler?

2015'e girmeye sayılı günler kala, ünlüler yılbaşı programlarını yaptı. Bazı ünlü isimler, yeni yıla ev partisinde veya yurt dışı tatilinde, bazıları ise sahnede girecek

Giriş Tarihi: 28.12.2014
Yeni yıla nasıl girecekler?
HANDE YENER

"Yılbaşında Bakü'de sahneye çıkacağım. Oğlum Çağın da DJ'lik yapacak. Hem çalışıp, hem de yeni yılı kutlayacağız. Sevgilim Ozan da (Öğüt) benimle orada olacak. Tüm dileklerin gerçekleştiği mutlu bir yıl dilerim."

ECE USLU


"
Kısa süre önce Çeşme'den bir ev aldım. Yaz aylarını orada geçirmeyi planlıyorum. Yeni yıla da ailem ve yakınlarımızla birlikte Çeşme'deki evimde gireceğiz."

BURAK HAKKI


"Yılbaşı için özel bir program yapmadım. Dışarı çıkmayı düşünmüyorum. Son yedi yıldır yeni yıla oğlumla giriyorum. Bu yıl da öyle olacak. 2015; umarım saygı sevgi ve tahammül dolu bir yıl olur."

HÜLYA KOÇYİĞİT


"Yeni yıla eşim Selim'le (Soydan) birlikte Londra'da gireceğiz. Ülkemde ve dünyada herkesin barış içinde yaşayacakları bir yıl olmasını temenni ediyorum. Acıların son bulduğu, sağlık, mutluluk ve huzur içinde, maddi, manevi kazanımların arttığı bir yıl olmasını diliyorum."

BETÜL DEMİR


"Sahnede şarkılarımı dinleyicilerimle paylaşarak yeni yıla girmek, benim için en büyük mutluluk. Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve herkesin dileklerinin, hayal edeceği her şeyin gerçekleşeceği bir yıl olsun."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni yıla nasıl girecekler?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN