Türkiye'nin En Centilmen Erkekleri seçildi

Giriş Tarihi: 29.12.2014 16:58
Türkiye'nin En Centilmen Erkekleri seçildi

Türkiye'nin ilk ve önde gelen moda dergisi Harper's Bazaar, başarılarına, hayattaki duruşlarına hayran oldukları erkekleri konuk ettiği Her Yaşta Mükemmel Erkekler konusunu çok özel bir iş birliğine taşıdı.

Bazaar, Aglosakson stili ile tanınan ve yaklaşık 200 yıllık geçmişiyle özellikle centilmen erkeklerin markası olan Brooks Brothers ile Her Yaşta Centilmen Erkekler'i seçti.

Aralarında Mine Kalpakçıoğlu, Pınar Tezcan, Hatice Aslan, Ayşegül Kodal, Fulya Gündoğdu ve Nuşin Oral'ın da yer aldığı iş ve cemiyet hayatından ünlü kadınların oyları ile belirlenen Türkiye'nin En Centilmen Erkekleri, 26 Aralık 2014, Cuma günü Brooks Brothers Akasya Acıbadem mağazasında düzenlenen yılbaşı partisinde açıklandı.

Harper's Bazaar Genel Yayın Yönetmeni Eda Göklü ve Brooks Brothers Türkiye CEO'su Füsun Kuran ev sahipliğinde gerçekleşen şık gecede Türkiye'nin En Centilmen Erkekleri seçilen duayen gazeteci Mehmet Barlas, yetenekli oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve başarılı plastik cerrah Serdar Eren'e ödülleri Rahmi M. Koç tarafından verildi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'nin En Centilmen Erkekleri seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN