Fadik Sevin Atasoy aradığı aşkı Mike Vensel'de buldu

Yıllar önce ABD'ye yerleşen Fadik Sevin Atasoy, aradığı aşkı Los Angeles'ta buldu. Güzel oyuncunun bir süredir dünyaca ünlü tasarımcı Mike Vensel ile birlikte olduğu ortaya çıktı!

Giriş Tarihi: 1.1.2015 13:42 Güncelleme Tarihi: 1.1.2015 13:43
Fadik Sevin Atasoy aradığı aşkı Mike Vensel'de buldu

Uzun süredir Amerika'da yaşayan oyuncu Fadik Sevin Atasoy, artık çok mutlu. Hayatını Los Angeles'ta sürdüren güzel oyuncu, bir yandan imza attığı işlerle Türkiye'nin adından başarıyla söz ettirirken diğer yandan da özel hayatında keyifli günler yaşıyor. Şimdiye kadar adı hiçbir aşk dedikodusuna karışmayan Fadik Sevin Atasoy aradığı aşkı, özgürlükler ülkesi Amerika'da buldu.

ORTAK ÇALIŞMA YAPIYORLAR

Başarılı oyuncu, bir süredir dünyanın önde gelen tasarımcılarından Mike Vensel ile birlikte. Vensel ile Türk modasını ABD'de tanıtmak için bir süredir çalışmalar yapan Fadik Sevin Atasoy, yılbaşını da ünlü modacıyla motosiklet turu yaparak geçiriyor.

YILBAŞINDA MOTOSİKLET TURU

Kaliforniya'nın Palm Spring bölgesini Mike Vensel ile gezen güzel oyuncuya, ABD'li arkadaşları da eşlik ediyor. Bu arada uzun yıllardır ABD'de yaşayan ve Hollywood sektöründen birçok yapımcı ve oyuncuyla yakın dostluklar kuran Fadik Sevin Atasoy, geçtiğimiz yılki Oscar Ödülleri Töreni'ne de katılmış ve burada sevgilisi Mike Vensel imzalı bir kıyafet giymişti.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fadik Sevin Atasoy aradığı aşkı Mike Vensel'de buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN