Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Seda’nın sonu Flash TV'

Uğur Arslan’la ‘Evleneceksen Gel’ adlı evlilik programını sunmaya başlayacak Seda Sayan’la, Songül Karlı kavgası alevlendi.

Giriş Tarihi: 3.1.2015 15:16
'Seda’nın sonu Flash TV'
Karlı, kendisi için "Haddini bilir" diyen Sayan'la eski partneri Arslan'a meydan okurken, Esra Erol'a da gönderme yaptı.

Karlı, Seda Sayan için şunları söyledi: "Haddimi ondan mı öğreneceğim? Seda'nın iki yıldır başarılı tarafı mı var? Kaçıncı çırpınışı bu... Esra Erol'la çok iyi dostlardı, şimdi aynı saatte karşı karşıya gelecekler. En sonunda Esra'yla Seda Flash TV'ye dönecek" dedi.

'SEDA-ESRA EL ELE FLASH TV'YE'

Seda Sayan ile Songül Karlı arasındaki söz düellosu alevlendi; Karlı eski rakibi Esra Erol'u da tartışmaya dahil etti.

Songül Karlı, birlikte program sunacak olan Seda Sayan'a ve eski partneri Uğur Arslan'a meydan okudu. Karlı, kendisi için "Haddini bilir" diyen Sayan'a, "Haddimi ondan mı öğreneceğim?" sözleriyle karşılık verdi. Hızını alamayan Karlı, Sayan'ı "Program tutar mı tutmaz mı onu bilmem. Tutsa da bu onun başarısı değil, benim ekibimin başarısı olur. Seda'nın iki yıldır başarılı tarafı mı var? Kaçıncı çırpınışı bu... En son Esra Erol'la Flash TV'ye dönecek. Esra'yla çok iyi dostlardı, şimdi aynı saatte karşı karşıya gelecekler" dedi.

'Uğur Seda'yla geçinecek mi?'

Eski partneri Uğur Arslan'a kırgın olmadığını ama yüz yüze gelmek istemediğini de söyleyen Songül Karlı, "Uğur yedi yıl boyunca 'Su Gibi'yi 'Sevmiyorum, ayrılacağım, istemiyorum' diyerek yapmak istemedi. Benimle geçinemeyen Seda'yla nasıl geçinsin?" şeklinde konuştu.

Kaynak: Milliyet
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Seda’nın sonu Flash TV'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN