Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tuğçe Kazaz'dan Paris saldırısı tweet'i

Son dönemlerde paralel yapı ve siyasi konularda çarpıcı açıklamalar yapan oyuncu Tuğçe Kazaz, Fransa'da karikatür dergisinde işlenen katliama ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

Giriş Tarihi: 8.1.2015 17:44 Güncelleme Tarihi: 8.1.2015 17:45
Tuğçe Kazaz'dan Paris saldırısı tweet'i
Tuğçe Kazaz, Fransa'da karikatür dergisinde işlenen katliama ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı. Aslı hedefin İslam alemi olduğunu kaydeden Kazaz, "Perde arkasında islamafobi ile birlikte Türkiye, IŞİD ve Ortadoğu'da ki derin planlar yatıyor" dedi.

"TÜRKİYE DERİN VE KİRLİ OYUNLARIN HEDEFİNDE"

Tuğçe Kazaz Twitter hesabından şu açıklamaları yaptı:

"Yine İslam alemi ile Türkiye derin ve kirli oyunların hedefinde... Fransada ki menfur olay elbette çok üzücü. Lakin sistematik bir şekilde, Avrupa'da İslâmafobi yi hortlatmaya çalıştıkları aşikar... İstanbul'dan Paris'e, Brüksel'den Cizre'ye çizilen ve ince hesaplanmış uluslararası bir oyun...Dikkatli olmamız gereken bir süreç... İş El Kaide'ye kadar uzatılacak. Peki El Kaide kimlerden oluşuyor? Akademik seviyede ingilizce konuşan ve çoğu Avrupa'da yaşayan boşlukları olan insanlardan meydana geliyor. Perde arkasında islamafobi ile birlikte Türkiye, IŞİD ve Ortadoğu'da ki derin planlar yatıyor."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tuğçe Kazaz'dan Paris saldırısı tweet'i
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN