Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den şoke eden tweet

Ünlü şarkıcı , attığı tweet'le olay yarattı.

Giriş Tarihi: 9.1.2015 11:33 Güncelleme Tarihi: 9.1.2015 14:16
İrem Derici'den şoke eden tweet

, kendisine "En İyi Çıkış Yapan Ödülü" verilmek istenince çılgına döndü. Derici, ödül vermek isteyenlere sosyal medyada hakaret etti.

İREM DERİCİ'NİN KISKANÇLIK KAVGASI-TIKLAYIN

Şarkıcı Twitter'a "2.5 sene oldu, hâlâ bana En İyi Çıkış Ödülü vermeye cürret eden mal üniversite klüpleri. Hayır, siz üniversitelisiniz ya, ben ona yanıyorum. Yıllardır 'Törene gelirsen ödül var' ezikliğinizi bilmeyen yok ama mastürbasyonunuza beni karıştırmayın" notunu düştü.

Bu tweet üzerine Derici'ye tepki yağdı.

İrem Derici tepkiler üzerine şu açıklamayı yaptı:

"Sabahtan beri attığım tweet'le alakalı yazdıklarınızı okuyorum. Aslında herkes neyin ne olduğunun çok iyi farkında çünkü çark yıllardır böyle dönüyor. "Falanca gün ödül törenimiz var, açık ara farkla sizi en iyi filanca ödülüne layık gördük." O gün işin varsa ve orada değilsen, ödül o gün orada olabilen Ayşe'ye Ahmet'e gidiyor. Ya da "Şu gün ödül törenimiz var, gelecekseniz size ödül vereceğiz" tarzı çağrılardan çok sıkıldım. Uslubümü sert bulabilirsiniz lakin benim uslübüm 27 senedir aynı, pamuk prenses gibi takılmadığım için kusuruma bakmayın. Ve evet, yaklaşık 3 senedir piyasada olan birine sadece orada bulunsun diye en iyi çıkış ödülünü vermeye kalkarsanız bu sene çıkış yapan gençlerin de hakkını yemiş olursunuz. Katakullilerle dönen hiçbir ödül törenine ömrümün sonuna kadar katılmayacağım. Ali Cengiz oyunları sağolsun çocukluk hastalıklarımdan erken kurtuldum. Bu kadar kısa sürede benim gibi mendeburun şarkılarını baştacı yapan halktan alacağım ödüldür benim için önemli olan... Ve bu ödülü onlara sunduğum her şarkımla aldım. Bundan böyle de halkımızın bana ve şarkılarıma sevgisi hep benim için en büyük ödül olacak."

İREM DERİCİ: HAMİLE DEĞİLİM

İREM DERİCİ'NİN MAKYAJSIZ HALİ-TIKLAYIN

İREM DERİCİ: EVLAT OLSA ELDİVENLE SEVİLMEZ

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İrem Derici'den şoke eden tweet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN