Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cildinizi soğuğa karşı koruyun

Soğuk hava cildinizin kurumasına neden olur. Cildinizin her zaman sağlıklı ve bakımlı olmasını istiyorsanız, Tekin Acar Cosmetics mağazalarında satılan Collistar ürünlerine başvurabilirsiniz

Giriş Tarihi: 10.1.2015
Cildinizi soğuğa karşı koruyun
Havaların iyice soğumasıyla birlikte cildimizin bakımına da çok daha fazla özen göstermenin zamanı geldi. Soğuk hava şartlarından kolayca etkilenen, kuruyup çatlayan cildinizi sağlıklı tutmak için; 1982 yılından beri başta İtalya olmak üzere 40'a yakın ülkede satılan Collistar ürünlerine başvurabilirsiniz. Collistar araştırmacılarının Perfecta serisinden sonra geliştirdiği Perfecta Plus serisi; yaşlanma karşıtı etki gösterirken yüz yapısını yeniden şekillendirir, cilt dokusunu yapılandırır ve cildi sıkılaştırır. Seri içerisinde yer alan dört farklı bakım kremi ile daha sıkı, daha şekillenmiş ve pürüzsüz cilde kavuşmak artık daha kolay! İşte o dört kurtarıcı ürün:
Perfecta Plus Yenilen Şekillendirici, Yapılandırıcı, Sıkılaştırıcı Bakım Kremi- Yüz ve Boyun İçin: Otantik komzetik kaldırıcı etkisi ile yüz ve boyun kusursuzlaştırıcı bu krem; cilde daha sıkı, aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırır. Face Rebuilding Complex ve ultra-teknolojik bio-aktif peptitler sayesinde, yüz yapısını destekleyen 'anchor kolajenleri' sentezini güçlendirir. Fiyatı 258 TL.
Perfecta Plus Göz Çevresi Bakım Kremi: Bu krem; içeriğindeki renkli pigmentler ve özel mikrokürecikler sayesinde cildi aydınlatır. Göz kapağının üst kısmını kaldırıcı etki gösterirken, gözaltı çevresini pürüzsüzleştirir. Göz çevresini yeniden yapılandırır. Fiyatı 172 TL.
Perfecta Plus Perfection Anında Kırışıklık Doldurucu Krem: Bu ürün, kozmetikte kullanılan kaldırma etkisinden ilham almış olup hızlı onarım gücünde ikili etkiye sahiptir. Birinci olarak; anında kırışıklık doldurur ve kırışıkların içine nüfuz ederek anında kaldırma etkisi gösterir. Bu esnada cilde kusursuz ve eşit bir görünüm kazandırır. İkinci olarak ise yavaş yavaş artan bir canlandırma etkisine sahiptir. Fiyatı 143 TL.
Collistar Perfecta Plus Şekillendirici, Yeniden Yapılandırıcı, Sıkılaştırıcı Çok Etkili Maske-Yüz ve Boyun İçin: Bu maske, çift kullanımlı bakım sağlar. Sadece 10 dakikada cilde aydınlık ve ipeksi bir pürüzsüzlük verir, kırışıklıkların görünümünü ve yorgunluk belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olur. Yoğun gece bakımı olarak kullanıldığında, yaşlanma karşıtı etki gösterirken aynı zamanda cildi besler. Fiyatı 143 TL.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cildinizi soğuğa karşı koruyun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN