: Bende deli cesareti var

Gelecek ay vizyona girecek yeni filmi "Sevimli Tehlikeli"yle gündemde olan , "Beni bugünlere getiren deli cesaretim oldu" dedi.

Giriş Tarihi: 14.1.2015 16:05 Güncelleme Tarihi: 14.1.2015 17:32
Özcan Deniz: Bende deli cesareti var

, 'la 'ın başrolleri paylaştığı 'Sevimli Tehlikeli'nin insanlara cesaret veren bir yönü olduğunu söyledi. Filmin izleyene, "Kendi hikayeni yazacak kadar cesur musun?"u sorduğunu söyleyen Deniz, "Mahalle baskılarıyla ya da eski öğretilerle boğuşmasını istemediğimiz bir nesil ortaya çıksın istiyoruz ya, böyle bir motivasyonu var filmin" dedi.

AYÇA AYŞİN TURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Konu cesaretten açılınca Deniz, kendi hayatından örnek verdi:

"Ben bu konuda kendime çok acıyan biri değilim. Cesaret konusunda son derece acımasız davranırım. Hayata karşı korkak değil, cesurum. Kaçmam. Olumsuzluklarla çok fazla boğuşmam, bahane üretmem. Benim için her şeyi yapmanın mutlaka bir yolu vardır. Buna deli cesareti de diyebilirsiniz."

ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

"Beni bugünlere getiren cesaretim oldu" diyen Deniz, "İlk filmim 'Ya Sonra'da acemilikten kaynaklanan çok fazla hatam olacağını biliyordum, eleştirmenler bunları görecekti ve beni müzisyenlik geçmişimden dolayı belki ciddiye de almayacaklardı, bunu da biliyordum ama ben yine de istediğimi ve bildiğimi yaptım. İnandığım yoldan vazgeçmedim" dedi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özcan Deniz: Bende deli cesareti var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN