Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Survivor'ı değil 'En Sevdiğim 3 Şarkı'yı tercih ettim

Giriş Tarihi: 27.1.2015
'Survivor'ı değil 'En Sevdiğim 3 Şarkı'yı tercih ettim
Türkücü Nihat Doğan, Acun Ilıcalı'nın yeni projesi 'Survivor All Star'dan teklif aldığı ancak para konusunda anlaşamadıkları iddialarına yanıt verdi. Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk olan Doğan, şu açıklamaları yaptı:
Aylar önce 'Survivor'dan teklif aldım. Acun Abi, altı ay önce "Survivor All Star' yapacağız" dedi, ben de kabul ettim. Rakamsal bir sorun olduğu doğrudur. 'Survivor'a katılmayı istedim. Ama daha sonra ATV'den, 'En Sevdiğim 3 Şarkı' yarışmasından teklif aldım ve kabul ettim.
Acun Abi'yi çok seviyorum, onun da beni sevdiğine inanıyorum. Ben paragöz biri değilim. Hayatımın hiçbir döneminde paraya tamah etmedim. Acun Abi'yle aramızda enteresan bir gerginlik oldu; mesele para meselesi değildi ama konu oraya taşındı. Nahoş şeyler oldu...
Acun Ilıcalı ile bir ay konuşmadık. O dönem bana iki kanaldan daha teklif geldi. Acun Abi'ye "Bak böyle yapıyorsun ama teklif var, giderim" dedim. Daha sonra bir alışveriş merkezinde karşılaştık ve bana "Biz niye böyle olduk?" dedi. Yaşananların parayla pulla alakası olmadığını konuştuk.
Acun Abi bir kanal aldı, ben de o kavgasında arkasında durmak istedim. Bugün arasa yine giderim. Kendisiyle aramızda kavga ve küslük olduğu yazılıyor. Benim herkese nazım geçer ama Acun Abi'ye asla böyle bir şey yapmam. Bu camiada bir tek Acun Ilıcalı'dan para kazandım; hayatımda kazanmadığım parayı onun sayesinde üç ayda kazandım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Survivor'ı değil 'En Sevdiğim 3 Şarkı'yı tercih ettim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN