Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ndan samimi itiraflar

, katıldığı bir televizyon programında özel hayatına dair samimi itiraflarda bulundu. İşte Kuyucuoğlu'nun o açıklamaları.

Giriş Tarihi: 31.1.2015 16:20 Güncelleme Tarihi: 20.2.2015 10:41
Senem Kuyucuoğlu'ndan samimi itiraflar
Geçtiğimiz yıl yaşadığı problemlerden dolayı adından sıkça söz ettiren ünlü manken , yaşadığı zor günler ve özel hayatı ile ilgili Hülya Avşar'ın programında samimi açıklamalarda bulundu.

SENEM KUYUCUOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

"İNSANLAR BENİ ARAMASIN"

- Kendi adımı unutturmak için her şeyden uzaklaştım. Kimseyle görüşmüyorum. Ulaşılmaz olmak için. Mümkünse insanlar aramasın. Haftada bir, iki haftada bir telefon değiştiriyorum...

"ÇOK DUYGUSAL BİR İNSANIM"

- Çok neşeliyimdir. Hep gülerim. İnsanlar beni dışarıdan görünce çok yırtık, çok rahat zannediyorlar ama normalde çok duygusal bir insanım. Duygusal olduğum için kendi içimde yaşıyorum bazı şeyleri. İnsanlara belli edemiyorum.

"AİLEVİ PROBLEMLERİMİZ VARDI"

- Ben yarışmalara 'güzel seçileyim de herkes beni konuşsun' diye girmedim. Ailevi problemlerimiz vardı. Kaçmak için yarışmaya girdim...
- Şu an babamın annemi aldattığını düşünüce gülüyorum. 'Babam annemi aldatmış, ne güzel yapmış' diyorum artık o pozisyondayım. Bu olaylar başladığında 8 yaşındaydım. evde kavgalar kıyametler ve tüm bunları ben görüyordum.

"ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ PSİKOLOJİM BOZUKTU"


- Çocukluğumdan beri psikolojim bozuktu. Uyuşturucuya arkadaş çevresi sebebiyle girdim. İleri derecede bağımlı değildim zaten. Krize girmiyordum ama olursa da içiyordum.

"UYUŞTURUCU İÇMEYEN ARKADAŞIM YOK"


- Hastanede çeşit çeşit insan gördüm. Anneme 'beni buradan götür yoksa ben kendimi öldürürüm' dedim. İnsanların o hallerini görmek, tedaviden çok daha fazla etkiliyor.
-Keşke hiç uyuşturucu içmemiş biriyle arkadaş olsam ama yeni jenerasyon çok kötü.
-Bu bir süreç geliyor, geçiyor. Benim bu yaşadıklarımı yaşamamak için bir kez bile bulaşmasınlar.
-Annem ile babam ayrılsaydı ben çok daha iyi büyürdüm. Kesinlikle böyle düşünüyorum. Benim artık mahremim kalmadı. Ailemden bahsediliyor, cinsel tercihlerden bahsediliyor... Kimseyi konuşmuyorlar, merak edilen benim.
-Babamla 5 yıl boyunca konuşmadım, hiç görmedim. Son yaşananlardan sonra artık çok yakınız. İnsan nefes aldığı sürece hep bir çıkış yolu vardır bu hayatta.

"LANET OLSUN" DEDİM


- Uyuşturucuyu kullanmak değil, kullandıktan sonra çektiklerimi hatırlamak çok daha fazla acı veriyor. 'Neden yaptım' dedim, 'Lanet olsun' dedim 'Yapmasaydım keşke' dedim. Ama oldu bitti, başıma bunlar geldi.

"AŞKIN CİNSİYETİ YOK"

-Ruha aşık olan bir insanım. Cinsiyetin çok fazla önemi yok. Bu kadın bu erkek deyip bir şey hissetmiyorum. Bana göre aşk çok özel bir duygu. Aşkın cinsiyeti yok diyorum.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Senem Kuyucuoğlu'ndan samimi itiraflar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN