Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Charlize'e aşık olmam bana da sürpriz oldu!'

Sean Penn, sevgilisi Charlize Theron ile evlilik sinyalleri verdi: Charlize'e aşık olmam, bana da sürpriz oldu. Hayatımda derin ve gerçek bir tutku var. Yeniden evlenmekten korkmuyorum

Giriş Tarihi: 1.2.2015
'Charlize'e aşık olmam bana da sürpriz oldu!'
Hollywood'un en ünlü aktörlerinden Sean Penn, Oscarlı yıldız Charlize Theron ile ilişkisi hakkında Esquire dergisinin İngiltere edisyonuna konuştu. Daha önce Madonna ve Robin Wright ile evlenip boşanan Penn, Charlize Theron'a deli gibi aşık olduğunu söyledi. 54 yaşındaki aktörün açıklamalarından dikkat çeken noktalar şöyle:
Aşık olmam, benim için de sürpriz oldu. Charlize'e aşık olmamın birçok sebebi var. 53 yaşını geçtikten sonra nihayet bir ilişkide neden mutlu olamadığımı anlamaya başladım. Geç kalmışım gibi görünebilir ama çok değer verdiğim, gerçek ve derin bir tutku hissettiğim biri var artık hayatımda. Tanrım, kendimi çok mutlu hissediyorum.
Dolu dolu bir aşk yaşamak ve bu ilişkinin sizi iyi bir insan yaptığını düşünmek çok romantik.
Onunla bir adım daha ileriye gitmekten korkmuyorum. Evet, yeniden evlenebilirim. Daha önce iki kez evlenip boşandığımı söyleyebilirsiniz ama o zamanlar kendimi şimdiki kadar iyi tanımıyordum. Eğer evlenirsem, bunu üçüncü evliliğim olarak değil; şimdiki şartlar altında yapılmış ilk evliliğim olarak kabul edeceğim.
İlk eşim Madonna ile çok iyi arkadaşız. Çocuklarımın annesi olan ikinci eşimle de çok iyi ilişkilerim olduğunu söyleyebilirim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Charlize'e aşık olmam bana da sürpriz oldu!'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN