Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Amcası kaçtı yandı

Adnan ve İndra Taşpınar, piyasaya borç takıp Dominik'e kaçtı. Sahibi oldukları mekan ve sosyal medyadaki hesaplarını kapatan çiftin alacaklıları ise Adnan Taşpınar'ın yeğeni 'ın peşine düştü!

Giriş Tarihi: 6.2.2015 13:17 Güncelleme Tarihi: 6.2.2015 16:30
Amcası kaçtı Eda Taşpınar yandı

Can Ateş'ten sonra bir başka sosyetik daha borçları yüzünden ülkeyi terk etti! İkoncan 'ın amcası Adnan ile yengesi İndra Taşpınar, sadece 1 gecede sırra kadem bastı. Sahibi oldukları 'Propaganda' isimli mekanı yine 1 gecede boşaltan, mekanda çalışan herkesi mağdur eden Taşpınar çiftine, 26 Ocak'tan beri kimsenin ulaşamadığı ortaya çıktı.

EDA TAŞPINAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

'AMCAMLA İLGİM YOK'

Propaganda'nın çalışanları ve Adnan Taşpınar'ın diğer alacaklıları ise kendisine ulaşamayınca Eda Taşpınar'a yöneldi. Sosyetik ikoncana hem telefon hem de sosyal medya aracılığıyla ulaşan alacaklılar, Taşpınar'ı canından bezdirdi. Arayan herkese baba yarısı amcasıyla ilgisi olmadığını söyleyen ikoncan, çareyi telefon numarasını değiştirmekte buldu.

CAN ATEŞ'LE AYNI ANDA!

Kimselerin ulaşamadığı Adnan Taşpınar'ın ise eşi İndra'nın memleketi olan Dominik'te olduğu konuşuluyor. Eşiyle kayıplara karışan Dominikli yenge de kimsenin kendilerini bulmaması için instagram hesabını da kapattı. Bu arada Adnan Taşpınar ile yakın dostu Can Ateş'in aynı dönem ortadan kaybolması akıllarda soru işareti bıraktı.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Amcası kaçtı Eda Taşpınar yandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN