Hollywood'dan nefret ediyor

George Clooney ile Eylül ayında evlenen Amal Alamuddin, Hollywood'u sevmedi. Güzel avukatın, eşinin ünlü arkadaşlarını küçümsediği konuşuluyor

Giriş Tarihi: 7.2.2015
Hollywood'dan nefret ediyor
Sinema dünyasının en popüler aktörlerinden George Clooney, 27 Eylül'de Amal Alamuddin ile İtalya'da dünyaevine girmişti. Parti düşkünü müzmin bir bekar olarak tanınan Clooney'nin, saygın bir avukat olan eşi nedeniyle 'sıkıcı bir politikacı'ya dönüştüğü konuşuluyor. Lübnan asıllı avukatın Hollywood'dan nefret ettiği, bu nedenle eşinin ünlü arkadaşlarına da çok mesafeli davrandığı söyleniyor. Life&Style dergisine konuşan kaynaklar; ünlü çiftin, Matt Damon-Luciana Damon, Justin Theroux-Jennifer Aniston ve Cindy Crawford-Rande Gerber ile çıktığı Meksika tatilinin tam bir kabusa dönüştüğünü anlattı. Hollywood yıldızlarını çok sığ ve aptal bulduğu iddia edilen Alamuddin'in, eşinin ünlü arkadaşlarıyla sohbet etmek istemediği ve herkese tepeden baktığı iddia edildi.

CLONEY ARAYI BULMAYA ÇALIŞIYOR
Clooney'nin arkadaşlarının da, kibirli tavırlarından dolayı Alamuddin ile artık bir araya gelmekten kaçındığı konuşuluyor. Güzel avukatın, Clooney'nin hiçbir evli kadın arkadaşıyla bile yalnız başına görüşmesine izin vermediği de iddialar arasında. Bu durumun, son olarak Clooney ile Alamuddin'in birlikte katıldığı Altın Küre Ödülleri'ne de yansıdığı ve ünlü aktörün, törende etrafa donuk bakışlar atan eşini arkadaşlarıyla kaynaştırmak için yoğun çaba harcadığı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hollywood'dan nefret ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN