'Boşanmamız filmin önüne geçmesin!'

Geçtiğimiz aylarda Vildan Atasever'den boşanan İsmail Hacıoğlu, 'Sonsuz Bir Aşk' filminin galasında boşanma sorularına tepki gösterdi: Boşanmam, filmin önünü geçmesin

Giriş Tarihi: 11.2.2015
'Boşanmamız filmin önüne geçmesin!'
İsmail Hacıoğlu, Ferhat Gündoğdu ve Özlem Tekin'in başrollerini paylaştığı 'Sonsuz Bir Aşk' filminin galası önceki gün TİM'de gerçekleşti. Geçen ay oyuncu eşi Vildan Atasever'den boşanan İsmail Hacıoğlu, galada boşanmayla ilgili sorular sorulmasına tepki gösterdi. Oyuncu "Burası, bu sorunun yeri değil. Buraya emek verilmiş bir şeyi tanıtmaya geldik. Kimsenin ağzının tadı kaçmasın, bu sorulan soru, emek verilmiş bir işin önüne geçmesin" diye konuştu. Hacıoğlu, "Vildan Hanım'la anlaşmalı olarak boşandık ve bitti" diyerek sözü daha fazla uzatmadı.

'KÜRKÜMÜ İSRAF ETMEM'
Gala gecesine katılan Oya Aydoğan, üstündeki kürkle dikkatleri üzerine çekti. Aydoğan, "Kürkümü 10 yıl önce aldım. Kürkler, hayvanlara eziyet edilerek yapılıyormuş, o yüzden şu an alınmasına karşıyım. Zamanında bilmeden almıştım, şimdi giymeyerek israf etmek olmaz" diye konuştu.

APAÇİ ÖZLEM
Gecede filmin müziklerine de imza atan Tekin, ilginç saç modeliyle dikkat çekti. Tekin, salona girdiği anda bazı gençler ona 'Apaçi Özlem' diye seslendi. Tekin "İnsanlardan farklı giyinmeyi, farklı olmayı seviyorum. Benim tarzım bu! Ne derler, ne söylerler umurumda olmaz!" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Boşanmamız filmin önüne geçmesin!'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN