Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ağır misafir

Yavuz Bingöl, Paris’ten gelen Ahmet Kaya’nın eşi Gülten Kaya’yı misafir etti ve onu övdü: En zor günümde hep yanımdaydı.

Giriş Tarihi: 26.2.2015
Ağır misafir
Ünlü sanatçı Yavuz Bingöl, önceki gün sevgilisi Öykü Gürman ve rahmetli Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya ile birlikte görüntülendi. Sokak ortasında sohbet eden üçlü, flaşlar patlayınca kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Uzun süredir Türkiye'den uzak olan Kaya'yı gazetecilerle tanıştıran Bingöl; Kaya ile dostluğunun uzun yıllara dayandığını, görüşmelerinden daha doğal bir şey olmadığını belirtti. Bingöl, "Yeni bir proje için bir araya gelmiş değiliz. Onun bürosu da bizimkinin hemen yanında. Bu, rutin bir görüşme oldu. Kendisi, geçtiğimiz dönemde yaşanan olumsuz süreçte benim en büyük destekçim oldu" diye konuştu.

ALBÜM NİSAN'DA
Bingöl, çocukluk hikayesini anlatacağı 'Makas' filminin çalışmalarını hızlandırdığını, filmi yıl sonunda çekmeyi planladıklarını söyledi. Sanatçı; 60'lı ve 70'li yılların öne çıkan pop şarkılarını senfonik orkestrayla seslendirdiği albümünü de Nisan'da çıkaracağını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağır misafir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN