Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'İnce işçiliği olan bir film yapmışlar'

'8 Saniye' filminin galasına katılan Cem Yılmaz, yönetmen Ömer Faruk Sorak'ın işine övgü yağdırdı: '8 Saniye' çok ince işçiliği olan bir film olmuş. İnşallah seyirci filme gerekli değeri ve ilgiyi gösteririr

'İnce işçiliği olan bir film yapmışlar'
Ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak'ın yeni filmi '8 Saniye'nin galası öncesi akşam Kanyon'da gerçekleşti. Galaya aralarında Cem Yılmaz, Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan, Mustafa Erdoğan, Mahsun Kırmızıgül, Berrak Tüzünataç, Şebnem Dönmez, Burak Kut, Gökçe Bahadır, Mete Horozoğlu, Kenan Ece, Hatice Aslan, Gupse Ozay, Esra Erol ve Şebnem Ferah'ın da bulunduğu ünlü isimler katıldı. Gösterim sonunda film, davetliler tarafından ayakta alkışlandı. Galaya katılan Cem Yılmaz, bir ara filmin afişinin arkasına katılarak etraftakileri güldürdü. Daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü komedyen filmle ilgili şöyle yorum yaptı: "8 Saniye', çok ince işçiliği olan bir film. Ömer Faruk Sorak'ı çok kutluyorum. İnşallah seyirci gereken değeri gösterir. Çok kıymetli bir hikaye, ortaya çok güzel bir film çıkmış." Yılmaz bir muhabirin "Yeni bir proje için çalışmalara başlamışsınız" sözlerine, "Nereden duydun? Bana da yardımcı olur musun, ne diyorlar?" diye karşılık verdi. Muhabirin "Yeni filmi için kolları sıvamış' diyorlar" demesi üzerine de "Güzel demişler, filmleri hamur teknesinde yapıyorum ya" diyerek espriyi patlattı. Yılmaz, kız kardeşinin eşi Tolga Çevik'in kaza yaptığı yönündeki haberlere de açıklık getirdi: "Çıkan haberler yalan. Öyle olsa, burada olur muyduk!"

GERÇEK BİR ÖYKÜ

Filmde konuk oyuncu olarak yer alan Yılmaz Erdoğan, galaya eşi Belçim Bilgin ile el ele katıldı. Filmin senaryosunu önceden okuduğunu ancak filmi çok merak ettiğini belirten Erdoğan "Son dönemde yaşanan korkunç şeylere sinemadan cevap niteliğinde bir yapım. Filmi konusu ile çok önemsiyorum" dedi. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde Esra İnal, Fırat Çelik ve Fahri Yardım rol alıyor.

'KENAN ÖZGÜR VE BEKAR BİR İNSAN'
Galaya katılan Hatice Aslan, sevgilisi Kenan Ece'nin geçtiğimiz günlerde oyuncu Aydan Taş'ın doğum gününden üç kadınla beraber çıkmasıyla ilgili haberlere şaşırtıcı bir yorum yaptı: "Olabilir; kendisi özgür, bekar insan. Sakıncası yok benim için. Sonuçta Kenan benim arkadaşım!" Aslan galaya yalnız katılırken, sevgilisi Kenan Ece ise kendisinden 15 dakika sonra içeri girdi.

'BU YAPTIĞINIZ AYIP!'
Galaya yalnız katılan Berrak Tüzünataç, güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine topladı. Antakyalı sevgilisi Macit Bitargil'in, Sinem Öztürk ile görüntülenmesiyle ilgili sorulara kızan Tüzünataç şöyle konuştu:"Ben özel hayatımla ilgili hiç konuşmadım, yine konuşmam. Ama bu yaptığınız ayıp çünkü ben buraya filme destek olmaya geldim. Burada '8 Saniye'den bahsetmemiz gerekir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'İnce işçiliği olan bir film yapmışlar'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN