Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Gaga şarkımı çaldı'

, 'nın 2011'de kendisinden şarkı arakladığı iddiasını ilk kez yorumladı: Evet, parçamı çaldığını düşünüyordum ama artık umrumda değil

Giriş Tarihi: 3.3.2015
'Gaga şarkımı çaldı'
Pop müziğin kraliçesi , yıllardır ile aralarında sorun olduğu iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu. Ünlü yıldız; Rolling Stone dergisine verdiği röportajda, Lady Gaga'nın 2011 tarihli 'Born This Way' şarkısının, kendisine ait 'Express Yourself'ten çalıntı olduğu iddiasını değerlendirdi:
Bugüne kadar Lady Gaga'yı sadece bir kez eleştirdim. O da şarkılarımdan birini çaldığını düşündüğüm zamandı. 'Lady Gaga, benim tacımı ele geçiriyor' veya 'Tahtıma oturmak istiyor' gibi bir düşüncem yok. Onun kendi tarzı var; çok yetenekli bir şarkıcı ve besteci olduğunu düşünüyorum. Sadece o şarkıyla ilgili bir konu olmuştu, o kadar. Zaten bu sıkıcı konu artık umrumda değil.
Gaga'nın benim yerime geçmek istediğini sanmıyorum. Kadınları birbirine düşürmeyi seven insanlarla dolu bir dünyada yaşıyoruz. Ben bir kadın olarak, benimle aynı işi yapan diğer kadınları yüreklendirmeyi tercih ediyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Gaga şarkımı çaldı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN