Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: 'in öldüğüne inanmıyorum

Giriş Tarihi: 3.3.2015 12:09 Güncelleme Tarihi: 3.3.2015 12:15
Muhterem Nur: Müslüm Gürses'in öldüğüne inanmıyorum

, hayat arkadaşı 'in vefatının ikinci yıldönümünde çarpıcı açıklamalar yaptı. Söylemezsem Olmaz programına telefonla katılan Muhterem Nur "Müslüm Gürses'in öldüğüne hala inanmıyorum" dedi.

Muhterem Nur şöyle konuştu;

MÜSLÜM BABA'NIN ARDINDAN 2 YIL GEÇTİ-TIKLAYIN

"ÖLDÜĞÜNE İNANMIYORUM"

Her anım onunla beraber, her anı onunla yaşıyorum. Öldüğüne inanamıyorum. Bazı durumlardan kurtulmak, unutmak için evimi değiştirdim; ama mümkün değil benimle birlikte geldi her şey. Tüm eşyalarımı değiştirdim, çünkü eşyalar karşımda olduğu sürece hep onunla beraberim. Ama ne yazık ki olmadı, yine hep onunla beraberim.

"VEFASIZLIK DİYE BİR ŞEY YOK"

Müslüm'ü kıskanmıyordum. Çünkü kıskanacak bir durumum yoktu.İnsanların eşimi sevmesi de beni mutlu ediyordu. Evlendikten sonra herkese uzak kaldım. Vefasızlık diye bir şey yok. Herkes birbirine uzak. Birbirimizle ilgilenecek durumda değiliz hiçbirimiz.Müslüm Gürses adına kütüphane açmayı düşünüyorum. Urfa'da da adına açılmış bir müze var.

"HEM KOCAM HEM ARKADAŞIMDI"

Müslüm Gürses'i anma gecesi talep etmiyorum. Böyle bir şey de düşünmüyorum. Onun her şeyini özlüyorum. Çok iyi bir insandı. Hem kocam, hem arkadaşım, dertlerimi açabileceğim, dertlerini dinlediğim biriydi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhterem Nur: Müslüm Gürses'in öldüğüne inanmıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN