Doğulu'nun gece yarısı Çetinkaya'yla ne işi var?

Giriş Tarihi: 15.3.2015
Doğulu'nun gece yarısı Çetinkaya'yla ne işi var?
Müzisyen , önceki gece 'Survivor' adlı yarışma ile ünlenen ile Reina adlı mekanda eğlendi. Gece kulübüne arkadaşlarıyla birlikte giden ikili, geç saatlere doğru samimiyeti iyice ilerleterek öpüşmeye başladı.

ÇETİNKAYA İLE BULUŞTU
Sabaha karşı saat 05.00'te mekandan yalnız ayrılan Ozan Doğulu'nun ayakta durmakta güçlük çektiği dikkatlerden kaçmadı. Mekan çıkışı VIP minibüsüne binen müzisyen, şoförüne 50 metre ileride durmasını söyleyerek, Duygu Çetinkaya'yı beklemeye başladı. Mekandan Murat Ceylan ile ayrılan Çetinkaya ise telefonla Ozan Doğulu'yu arayarak, nerede beklediğini sordu. Önce Ceylan'ın aracına binen Çetinkaya, daha sonra 50 metre ileride bekleyen Ozan Doğulu'nun yanına gitti.

YENİDEN MEKANA GELDİ
Ünlü müzisyen VIP aracının kapısını açarak Çetinkaya'yı içeri aldı. İkili bir anda patlayan flaşlar ile neye uğradığını şaşırırken, şoför aracın kapısını kapatıp mekandan ayrıldı. Doğulu ise başına gelenin farkına vardıktan iki dakika sonra Reina'nın önüne geldi. Aracından inerek görevlilerden kendilerini çeken gazeteciyi bulmasını isteyen Doğulu'nun çabası boşa gitti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğulu'nun gece yarısı Çetinkaya'yla ne işi var?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN