'un yeni tutkusu: Binicilik

Rol gereği defalarca ata binen , bu sayede binicilik tutkunu olup çıktı. Tatlıtuğ 'Argento' isimli 3 yaşında bir İngiliz tayı alıp at sahibi ünlüler arasına katıldı.

Giriş Tarihi: 17.3.2015 09:43 Güncelleme Tarihi: 17.3.2015 09:58
Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni tutkusu: Binicilik
Kimi yarış kimi de binek at sahibi olan ünlüler kervanına da katıldı... Bugüne kadar canlandırdığı roller gereği defalarca ata binen Tatlıtuğ, son dizisinden önce de uzun süre binicilik dersleri almıştı. At sevgisi bir tutkuya dönüşen yakışıklı oyuncu, son aylarda sevgilisi 'le sık sık İstanbul'daki atlı spor kulüplerinde boy gösterir oldu. Yakın çevresine de sürekli bir at sahibi olmak istediğini dile getiren Kıvanç Tatlıtuğ, sonunda hayaline kavuştu. Yakışıklı oyuncu, kendisine 'konkur' denilen bir binek atı satın aldı. Beyaz olan İngiliz atı 3 yaşında...

KIVANÇ TATLITUĞ'UN BİLİNMEYEN SIRRI - TIKLAYIN!

ÇİFTİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

YARIŞ ATI İSTEMEDİ

Şimdilerde Beykoz civarındaki bir çiftlikte duran ve ismi 'Argento' olan at için Kıvanç Tatlıtuğ'un 100 bin dolar ödediği öğrenildi. Hayvan tutkusuyla tanınan yakışıklı oyuncu gibi sevgilisi Başak Dizer de yeni aldıkları atın bakımıyla yakından ilgileniyor... Bu arada magazin dünyasında Tatlıtuğ'un yanı sıra başta , ve olmak üzere birçok ünlünün atı bulunuyor. Birçok ünlü isim, yarış atı satın almayı tercih ederken Kıvanç Tatlıtuğ, binicilik sevdası yüzünden kendisine binek at almayı seçti.

KIVANÇ TATLITUĞ HAKKINDA 10 ŞEY - TIKLAYIN!

38 BİN DOLAR İSTEYİNCE KEDİDEN VAZGEÇMİŞTİ

Kedilere olan tutkusuyla bilinen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, özel bir tür olan Serval F1 cinsi bir kedi almak için petshop'a gitti. Ancak kedi için istenen 38 bin doları duyunca şoke oldu. Oyuncu, "Bu parayı hayvanlarla ilgili bir kuruluşa veririm daha iyi" dedi ve 20 liraya Beta cinsi bir balık satın aldı. Bu cins kedilerin fiyatının ise 50 bin dolara kadar çıkabiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni tutkusu: Binicilik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN