Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: 'ın yerinde olsam bana cevap vermezdim

Giriş Tarihi: 18.3.2015 10:36 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 10:37
Hakan Hepcan: Cem Yılmaz'ın yerinde olsam bana cevap vermezdim

, ile arasında geçen diyalogla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

ile 'ın karşılıklı atışması Twitter'da gündem oldu. Başarılı komedyen Cem Yılmaz ile Vine'ları ile öne çıkan Hakan Hepcan ile sosyal medya üzerinden atıştı.

Cem Yılmaz hakkında Hakan Hepcan'ın attığı bir tweet sonrası ünlü komedyen cevap verdi. Hakan Hepcan attığı tweet ile Cem Yılmaz'ın Twitter'da imajına zarar verdiğini belirtiyordu.

Bu sözlerin üzerine Cem Yılmaz'ın yanıtları oldukça sert oldu. Cem Yılmaz; Hakan Hepcan hakkında "Beberuhi" benzetmesi yaparak 'imajı da sana sormayalım.. yakma kendini şurda şimdi Hahhaahhahha.. hadi lütfen" şeklinde yanıt verdi.

"Öncelikle şunu söylemek istiyorum... Çevremdeki çoğu insan "Cem Yılmaz sana verdiği tepkiyi normal birine verseydi linç edilirdi" dedi. Doğru aslında... Ben de farklı bir karakter olduğum için bu tepkiyi gördüm. İnsanların bana karşı bir nefreti olduğunu düşünüyorum. Ben orada sadece fikrimi söyledim. Kimse kimseye fikrini söyleyemeyecek mi? Ben zaten bunu daha önce de dile getirdim; Cem Yılmaz'ı seviyorum. İlk dönemlerinden bugüne takip ediyorum, hatta son filmine de gittim... Evet olumlu olumsuz fikirlerim var ama ben orada Cem Yılmaz'ın canını acıtacak bir şey yazmadım. Kendi fikrimi söyledim.

Cem Yılmaz'ın tavrı ve üslubu bana ezici bir üstünlük sağlamış gibi görüldü. Cem'i çok sevdiğimden dolayı onun kadar sert konuşmadım. Bu da geri vites yaptığım anlamına geldi.

Belki başka sıkıntıları vardı ve onun üzerine bana patladı. Yaklaşık 10 kez cevap attı. Ben de şimdiye kadar hiç kimseye bu kadar uzun cevap vermemiştim.

Ben Cem Yılmaz'ın yerinde olsam bana cevap vermezdim; böyle bir polemiğin içinde olmak istemezdim.

İmaj onun için önemli olmayabilir ama onu sevenleri için önemli. Ben sevdiğim adamın imajını düşünürüm. Zaten onu geçmek, egale etmek mümkün değil. Müzik dünyasında Tarkan neyse komedi dünyasında da Cem Yılmaz o... Bu benim kendi fikrim. Sevdiğim adam niye gözümden düşsün ki? Ama anladığım kadarıyla onların pek umurlarında değilmiş. O zaman ağzımızı kapatırız, susarız. İstediklerini yapsınlar, istedikleri kadar küfür etsinler, hata yapsınlar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakan Hepcan: Cem Yılmaz'ın yerinde olsam bana cevap vermezdim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN