Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'in son durumu

9 Mart'ta ABD'de ameliyat olan 'in son durumu hakkında yeni bir haber gelmemesi üzerine sevenlerinin endişeli bekleyişi sürüyor. Tatlıses 9. güne girerken hala uyandıralamadı iddiası var. Doktorlar ise bunun sebebi hakkında endişeli.

Giriş Tarihi: 18.3.2015 10:50 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 11:29
İbrahim Tatlıses'in son durumu

, uğradığı silahlı saldırı sonrası beyninde kalan hasar için ABD'de ameliyat masasına yatmıştı.

Ameliyattan sonra İbrahim Tatlıses'in bir türlü uyanmadığı öne sürülmüştü. Bu iddialar üzerine basın danışmanı Eyüp Kanat Twitter hesabı üzerinden kısa bir açıklama yapmış ve bu iddianın doğru olmadığını söylemişti. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ise ameliyatın iyi geçtiğini ve babasının durumunun iyi olduğunu söylemişti.

İBRAHİM TATLISES'TEN ESKİ DOKTORUNA BEDDUA-TIKLAYIN

İBO UYANDI MI?

İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuna ilişkin şu ana kadar ayrıntılı bir açıklama yapılmamış olması 'uyandırılamıyor' iddialarını güçlendirmeye başladı. Türkiye'deki ünlü beyin cerrahlarından gelen açıklamalar ise İbrahim Tatlıses için duyulan endişeyi daha da artırdı.

İBRAHİM TATLISES BÖYLE VEDA ETMİŞTİ-TIKLAYIN

İBRAHİM TATLISES 72 SAATTE UYANMALIYDI

Opr. Dr. İsmail Akdemir, İbrahim Tatlıses'in geçirdiği beyin ameliyatı hakkında Beyaz TV'de yayımlanan Söylemezsem Olmaz adlı programında açıklamalarda bulundu. "İbrahim Tatlıses'in durumunda bir sorun olduğu aşikar" diyen Opr. Dr. İsmail Akdemir "Bu tür ameliyatlarda hastayı 48 ila 72 saat arasında uyuturuz. Kendisinin geçirdiği ameliyat çok ağır bir ameliyat değil. Bu ameliyat tıp literatürüne göre orta derecede ciddiyeti olan bir ameliyat. Bizler hastayı basit ameliyatlara hiç uyutmayız. Direkt uyanır ama orta dereceli ameliyatlarda hasta üç ila beş gün içerisinde uyanır" diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
İbrahim Tatlıses'in son durumu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN