'Maç izlerken içimdeki holigan ortaya çıkıyor'

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Demet Akbağ: Maç izlerken içimdeki holigan ortaya çıkıyor. Beni oğlum Ali sakinleştiriyor

Giriş Tarihi: 18.3.2015
'Maç izlerken içimdeki holigan ortaya çıkıyor'
Ünlü oyuncu Demet Akbağ; önceki gün Omo'nun, ebeveynlerin çocuklarını geleceğe hazırlama konusundaki kaygıları ve sorunlarına yönelik yaptığı araştırmanın basın toplantısına katıldı. Şanslı bir çocuk olduğunu söyleyen Akbağ, "Sokaklar, oyun bahçemizdi... Günlerimizi düşe kalka, kire pasa bata çıka geçirirdik ve çok eğlenirdik. İyi ki ailemiz bizi böyle yetiştirmiş; yoksa bugün bambaşka biri olabilirdim" dedi.

'FUTBOLU ÇOK SEVEN BİR KADINIM'
Oğlu Ali'yi yetiştirirken, onun hayatı keşfetmesine izin verdiğini söyleyen Akbağ, "Bırakın çocuklar çocuk gibi yaşasın. Her şeyi bizden öğrenmek zorunda değiller" diye konuştu. Küçükken herkesin kendisine 'Erkek Fatma' dediğini söyleyen ünlü oyuncu, "Erkek çocuklarla futbol oynar, ağaçların üstüne çıkardım. Şimdi bizimki gibi mahalle çocukluğu yok" dedi. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan ünlü oyuncu, "Maç izlerken, içimdeki holigan ortaya çıkıyor. Beni oğlum sakinleştiriyor. Futbolu çok seven bir kadınım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Maç izlerken içimdeki holigan ortaya çıkıyor'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN