Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den o soruya yanıt

Giriş Tarihi: 19.3.2015 12:42 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 12:52
Kerem Tunçeri'den o soruya yanıt

Çağla Şıkel'le aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen milli basketbolcu , önceki gün Etiler'de Semih Erden'le bir araya geldi.

Uçankuş'un haberine göre; Erden'le yemek yiyip sohbet eden Tunçeri, çıkışta "Çıkan haberler hakkında bir açıklama yapacak mısınız?"sorusuna "Kimseye bir açıklama yapacak değilim" yanıtını verdi.

EMRE ALTUĞ'DAN ÇAĞLA ŞIKEL OPERASYONU-TIKLAYIN

BU MUTLULUK MAZİ OLDU-TIKLAYIN

ÇAĞLA ŞIKEL'DEN KEREM TUNÇERİ AÇIKLAMASI

Emre Altuğ - Çağla Şıkel çiftinin boşanma kararının yankıları sürüyor.

Çiftin 2 oğulları yüzünden devam ettirdikleri evliliklerinin Çeşme'de açtıkları butik otelin zarar etmesiyle iyice bozulduğu ve farklı ilişkiler yaşamaya başladıkları konuşuluyordu.

Şıkel'in geçen kış Kuruşme'de hayli samimi görüldüğü basketbolcu Kerem Tunçeri'yle geçen yaz da Çeşme'de arkadaşlarının teknesinde gizlice buluştuğu iddiaları gündeme geldiğinde Şıkel, "Bu iddialar şaka gibi... Açıklama yapmaya bile gerek yok. Kerem, Emre'yle ortak dostumuz, Çeşme kazan biliyorsunuz. Sürekli aynı beach'teyiz, Emre de ben de karşılaşıyoruz. Herhalde insanlar bunu görüp böyle bir şey uydurdu" demişti.

Boşanma haberleriyle tekrar bu konu gündeme gelince Çağla Şıkel de Emre Altuğ da bu iddiaların doğru olmadığını açıklamıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kerem Tunçeri'den o soruya yanıt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN