Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'a şok

Genç yaşta ünlenen Kanadalı pop şarkıcısı hakkında, eski komşusunun suratına tükürdüğü, gürültülü partiler, uyuşturucu kullanımı ve agresif bir şekilde araç kullanmaktan dolayı komşusunun ailesini korkuttuğu gerekçesiyle dava açıldı.

Giriş Tarihi: 20.3.2015 13:05 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 14:52
Justin Bieber'a şok

Jeffrey Schwartz, 'ı mahalle içerisinde hızlı araç sürmekten dolayı uyarmasının ardından, genç şarkıcının suratına tükürdüğünü iddia ettiği tarihten yaklaşık 2 sene sonra, eşi Suzanne Schwartz ile birlikte yeni bir dava açtı. Dava dosyasında Bieber'ın Schwartz'ın evine yumurta atması sebebiyle hasar oluştuğundan söz edildi.

MADONNA'NIN YENİ GÖZDESİ JUSTIN BIEBER-TIKLAYIN

Bieber'ın California'da bulunan Calabasas kentinde kapalı bir site içinde yaşadığı süre içerisindeki davranışları üzerine açılan davada, saldırı ve yaralama, başkasının mülküne izinsiz girme ve gürültülü partiler ile sürekli marihuana kullanımının yol açtığı manevi zarara neden olmaktan dolayı 25 bin dolardan fazla tazminat talebinde bulunuldu.

JUSTIN BIEBER SAKATLANDI-TIKLAYIN

Daha evvel hakkında açılan davada vandalizmle suçlanan ancak şartlı tahliye ile serbest bırakılan 21 yaşındaki Bieber, aileye sebebiyet verdiği zararlardan dolayı şimdiye kadar 80 bin dolar ödemişti.

JUSTIN BIEBER ÖYLE BİR FOTOĞRAF PAYLAŞTI Kİ-TIKLAYIN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Justin Bieber'a şok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN