Taksim'de için dağıtıldı

Taksim'de toplanan bir grup, ünlü sanatçı 'in şifa bulması için dağıttı.

Giriş Tarihi: 20.3.2015 16:45 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:52
Taksim'de İbrahim Tatlıses için Kur'an-ı Kerim dağıtıldı
Kendilerine Türkiye İmparator Grubu adını veren 10 kişilik bir grup, Taksim Meydanı'nda uğradığı silahlı saldırı sonrası tedavisi devam eden ünlü sanatçı için bir araya geldi.

KUR'AN-I KERİM DAĞITTI


Taksim Meydanı'nda bir araya gelerek uğradığı saldırı sonrası tedavisi devam eden ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses için dağıttı."ZOR BİR SÜREÇTE AMELİYAT OLDU"

Türkiye İmparator Grubu Başkanı Murat Uygur, "İbrahim Tatlıses zor bir süreçte ameliyat oldu. İbrahim Tatlıses öldü mü kaldı mı? Uyanamıyor diye talihsiz haberler çıktı. İbrahim Bey 72 saat uyutulmuştu. 72 saatten sonra tekrar uyutuldu. Çünkü sağlığı ile alakalı doktorları öyle bir karar verdi. Çünkü ödem toplanmıştı. Ödemin dağılması için tekrardan uyutulması gerekiyordu. İlaç tedavisi görüyor" dedi."TATLISES DÜN GECE ANNESİNİ ARADI"


Dün akşam saatlerinde İbrahim Tatlıses'in annesini aradığını ifade eden Murat Uygur, "Annesine 'Aney ben iyiyim, beni merak etme' dedi. Bu da güzel bir gelişme bizim için. İbrahim Tatlıses bizi şarkılarıyla yalnız bırakmadı biz de onu yalnız bırakmıyoruz. 'İnsanlara Kur'an-ı Kerim dağıtalım' dedik. İnsanların duasına ihtiyacı var" diye konuştu."BİZ İBRAHİM TATLISES'İ ÇOK SEVİYORUZ"

İbrahim Tatlıses'e benzerliği ile dikkat çeken 'Urfalı İbo' lakaplı İbrahim Bakırcı, "Biz gerçekten şuan bir bayram yaşıyoruz. İbrahim Tatlıses'in durumu gayet iyi. Biz İbrahim Tatlıses'i çok seviyoruz. İnşallah geldiğinde onu büyük bir kalabalıkla karşılayacağız" şeklinde konuştu Basın açıklamasının ardından grup, İstanbul'un çeşitli noktalarında toplam 2 bin 500 Kur'an-ı Kerim dağıtacaklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taksim'de İbrahim Tatlıses için Kur'an-ı Kerim dağıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN