Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'En kötü günümde beni güldüren tek kişi Arda'dır'

Giriş Tarihi: 31.3.2015
'En kötü günümde beni güldüren tek kişi Arda'dır'
Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün Palladium'da düzenlenen bir söyleşide hayranlarıyla bir araya geldi. Etkinlikte Saba Tümer'in sorularını yanıtlayan Esmersoy; özel hayatından gelecek planlarına kadar birçok konuda samimi açıklamalar yaptı. İşte Esmersoy'un açıklamaları:
Bana 'Paranı nasıl değerlendiriyorsun?' diye soruyorlar. Ben parayı, ayakkabı ve elbise olarak görmek istiyorum. Bu yüzden bunlara yatırıyorum. Çok sevdiğim elbiseyi öldürene kadar giyerim.

'ÇOCUK İSTEDİM AMA OLMADI'
Kadınlar, kadınlar için giyiniyor, bu çok net. Çok güzel bir elbiseyle bir erkeğin karşısına çıkarsan 'Çok güzel olmuşsun' der. Kadının karşısına çıkarsan 'Bir kemer taksaydın, elbise biraz uzun olmuş' gibi pek çok kulp bulur.
Çok aşık olduğum bir adamdan çocuk yapmak istiyorum. Bir sevgilim vardı; ondan çocuk yapmayı çok istedim ama ayrıldık. Aşkla iş bir arada gitmiyor. Yıllarca denedim ama bir türlü başaramadım.
Spor, iş, koşturmaca ve yogayla genç kalıyorum, dansa da devam ediyorum. Arkadaş ortamlarında ve düğünlerde dans ediyorum.
En iyi yaptığım yemek karnıyarık. Et yemeği yapamıyorum. Üç çeşit yemeği 20 dakikada çıkarabilenlere çok özeniyorum.
Arda Turan, dünyanın en komik insanıdır. Beni hiç konuşturmaz; hep kendi konuşur. En kötü günümde beni güldüren tek kişidir. Arda'nın Hollanda maçında oynamayacağı belliydi. Her maçtan önce konuşuruz biz, bu sefer konuşamadık bile. Oynamadığında çok sinirli oluyor.
Benim parladığım yer Acun'un 'Yok Böyle Dans' yarışmasıdır. O yüzden Acun, hayatımdaki en değerli üç kişiden biridir.
Güzellik yarışmasına katıldığımda, yarışmacılar arasında en kısa boylu bendim. Çağla'yla (Şıkel) aramızda iki karış fark var!
Her gün spor yapıyorum; eğer yapmazsam çok kilo alacak bir yapıya sahibim. İnsanlar dışarıda gördüklerinde 'Aaa ufacıkmışsınız' diyor. Televizyonda çok heybetli görünüyormuşum. Kendimi izlediğimde o kadar heybetli gelmiyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'En kötü günümde beni güldüren tek kişi Arda'dır'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN