Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Beni böyle sevsinler

Oyuncu , kendisini ‘Utangaç biri’ olarak nitelendirirken, önümüzdeki dönemde kadına şiddet konusunda Birleşmiş Milletler ile sürdürdüğü çalışmalara ağırlık vereceğini açıkladı. Öden, Ortadoğu ve Balkanlar’daki hayranlarının İngilizce veya Arapça yazarak kendisine ulaşmaya çalıştıklarını, özeklikle Özgecan Aslan cinayetine gösterdiği hassasiyetten, yazdıkları mesajlardan çok etkilendiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 31.3.2015 15:41 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 16:35
Songül Öden: Beni böyle sevsinler

, Zeynep Özek'in Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalı için hazırladığı 'Turki Ekstra' programında soruları yanıtladı. Türkiye ve dünyadaki kadınların azap çektiğini, yeni dizisinde canlandırdığı karakterin de aynı durumda olduğunu anlatan Öden, "Fakat, kadın güçlüdür. Kadın doğurgandır, yaratandır. Dolayısıyla da ayakta kalabilendir kadın. Hikayemizde de böyle. Serçe en dibe düştüğü anda bile ayağa kalkabilecek güce sahip. Bütün kadınlar buna sahip aslında" dedi.

SONGÜL ÖDEN İLE KEREM ALIŞIK EVLENİYOR MU?

'Utangaç' biri olduğu için galalara gitmediğini ifade eden Songül Öden, 'Gümüş' dizisi ile kendisini tanıyıp seven Arap izleyicilere büyük saygı duyduğunu ancak, iş yaptığı dönemlerde ortada olmayı sevdiğini söyledi. Öden, Ortadoğu ve Balkanlar'daki hayranları ile ilgili şöyle dedi:

"BENİ BÖYLE SEVSİNLER"

"Benden çok şey, resim paylaşmamı, galalara gitmemi istiyorlar. Biliyorum bundan çok şikayetçiler. Beni mazur görsünler; beni böyle sevsinler. Benim utangaç yapımdan, iş yaptığımda konuşmayı seviyor olmamdan kaynaklanıyor olabilir.. Onlara söz verdiğim hikaye kitabım vardı. Hakkikaten yakın bir zamanda çıkaracağım. Bunu çok istiyorum. Bu diziye başlamadan önce piyano dersine başlamıştım, yarım kaldı. Belki son zamanlarda ne yaptığı sorusuna yanıt olabilir."

ARKADAŞINA GÖNDER
Songül Öden: Beni böyle sevsinler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN