Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Benim yaptığım döneklik değil, fikir değişikliği'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdiği için eleştirilen komedyen : Benim yaptığım döneklik değil, fikir değişikliği

Giriş Tarihi: 1.4.2015
'Benim yaptığım döneklik değil, fikir değişikliği'
Oyuncu , önceki gün A Haber'de Sevilay Yükselir'in sunduğu 'Yüzde 100 Siyaset' programına konuk oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdiği ve Gezi provokasyonu için özür dilediği için tepki çeken ünlü komedyen, çarpıcı açıklamalar yaptı. Şafak Sezer'in açıklamaları şöyle:
Ben ne halkın, ne de bir partinin kobayı olmak istemiyorum. Gezi olaylarının ilk günü tesadüf eseri, iyi niyetimden dolayı o kalabalığın içinde yer aldım. İlk günkü kalabalık güzeldi. Ayrıca kimse ne olduğunu bilmiyordu ki! Ben de Gezi Parkı'nı ya da o ağacı bilmiyorum. İş başka bir yere gitti. Sanatçılar, tuttuğu takımı söylediği zaman bile eleştiriliyor. Psikolojik olarak rahatsız ediliyoruz. Sosyal medyada baskı çok yüksek ama karşılığı yok.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan solcu olsaydı her yere heykeli dikilirdi. Ancak eski soldan bahsediyorum. Her kavgada birkaç işadamı, sanatçı ve milletvekili yok edilmeye çalışılıyor. Cumhurbaşkanı'na da aynı muameleyi yapıyorlar. Onu sevdiğin zaman yasaklıyorlar. Ben anlamadım, kim diktatör?

'ERDOĞAN'I ABİ GİBİ GÖRÜYORUM'
Benim yaptığım bir döneklik değil, bir fikir değişimidir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elini sıktığım zaman onu semt ağabeyi olarak görüyorsam, diğerlerinde bunu göremiyorsam bu benim kazancımdır. Ondan keyif aldığım için kimsenin benim hayatıma karışmasına müsaade etmem. Ben 44 yaşındayım ve aileyi temsil ediyorum. Onursuzluğu temsil etmiyorum. Türk evladıyım, Türk olarak öleceğim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Benim yaptığım döneklik değil, fikir değişikliği'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN