Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile adliyelik oldu

Giriş Tarihi: 6.4.2015 11:49 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:34
Gül Gölge Saygı ile Elif Gönlüm adliyelik oldu

, milli basketbolcu ’ün eşi ’ü ‘Beni tehdit ediyor’ diyerek savcılığa şikayet etti. Polis, Elif Gönlüm’ün evinde arama yaptı.

Yakın arkadaş olan ile adliyelik oldu. Saygı, Elif Gönlüm'ü 'Beni tehdit ediyor' diyerek savcılığa şikayet etti. Ayrıca Saygı, Gönlüm'den gelen cep telefonu mesajlarını da delil olarak gösterdi.

GÜL GÖLGE SAYGI'NIN ELİF GÖNLÜM'ÜN EŞİNE SAMİMİ MESAJLAR ATTIĞI İDDİASI OLAY YARATTI-TIKLAYIN

Savcılığın talebi üzerine, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü polisleri Elif Gönlüm'ün evinde arama yaptı. Polis, Gönlüm'ün bilgisayar ve cep telefonu gibi teknik cihazlarına el koydu.

GÜL GÖLGE SAYGI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Makaron'dan Gülşen Yüksel'in haberine göre; Gönlüm, özel hayatın gizliliğini ihlal, hakaret ve tehdit suçlarından şüpheli sıfatıyla ifade verdi. Yayınların Elif Gönlüm tarafından yapılıp yapılmadığı ise araştırılıyor.

2 AY UZAK DURACAK

Avukatı Altın Mimir aracılığıyla İstanbul 8. Aile Mahkemesi'ne başvuran Gül Gölge Saygı lehine mahkeme 2 ay süreliğine koruma amaçlı tedbir kararı verdi. Bundan sonra Gönlüm, Gül Gölge Saygı'nın yanına yaklaşamayacak, iletişim araçlarıyla rahatsız edemeyecek.

Bu kararı ihlal etmesi durumunda hapis cezasıyla karşı karşıya kalacak. Elif Gönlüm'ün avukatı Emin Canacankatan bu karara itiraz ettiği halde mahkeme itirazı kabul etmedi.

Gül Gölge Saygı ile Elif Gönlüm bir dönem çok yakın arkadaştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gül Gölge Saygı ile Elif Gönlüm adliyelik oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN