Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, 'u uçurdu

Giriş Tarihi: 6.4.2015 14:54
Kate Upton, Game of War'u uçurdu

Mobil platformlar için geliştirilen oyunu ’ın seksi reklamları sayesinde gelirlerini artırdı. Kate Upton temalı Game of War tanıtım filmleri haberimizde.

Mobil oyun pazarının genişlemesi uygulama geliştiricilerine ciddi miktarda para kazandırıyor. Buna en güzel örnek; Clash of Clans, Candy Crush ve Angry Birds oyunları olarak gösterilebilir. Bazı oyunlar da oyuncu sayısından çok tanıtım filmleri ile gündeme gelmeye başladı.GAME OF WAR'A KATE UPTON DOPİNGİ!

, oyunun içeriğinden çok temalı reklamları ile ön plana çıkan oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Super Bowl'da gösterilen Kate Upton'ın başrol oynadığı Game of War reklamı firmanın gelirlerin artmasını sağladı. Açıklanan rakamlara göre reklam filminden sonra Game of War, 1 milyon dolarlık gelir artışı gösterdi. Tabii bu gelir artışına, oyundan çok Kate Upton'ın seksi reklam filmlerinin etkili olduğu söyleyebiliriz.

KATE UPTON İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA BÜYÜLEDİ - TIKLAYINSadece televizyonda 9.000 defadan fazla yayınlanan reklam filmlerinin, YouTube üzerinde izlenme rakamı ise 10 milyonun üzerinde olduğunu belirtelim. Ücretsiz olarak sunulmasına karşılık uygulama içi satın alma seçeneklerinin bulunduğu Game of War'da en büyük gelir artışı bu bölümde gerçekleşmiş. Geliştirici Machine Zone'un açıklamasına göre Kate Upton reklamlarından sonra oyun içi satışlarda %100 artış yaşanmış.

KATE UPTON KEŞFEDİLDİĞİ DERGİYE KAPAK OLDU - TIKLAYIN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kate Upton, Game of War'u uçurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN