Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte 'nun 'ye attığı o mesaj

Giriş Tarihi: 9.4.2015 16:27 Güncelleme Tarihi: 9.4.2015 17:08
İşte Kaya Çilingiroğlu'nun Tuğba Ekinci'ye attığı o mesaj

'nun 'ye attığı mesaja, Söylemezsem Olmaz ekibi ulaştı.

Şarkıcı , 'nun kendisine 5 yıldır mesaj attığını söylerek magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ayşe Özgün ve şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sunumuyla ekrana "Kim Haklı, Kim Haksız' programında, Ekinci, 'a olan benzerliği konusu açılınca bomba bir itirafta bulunmuştu.

TUĞBA EKİNCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun kendisine sürekli mesaj attığını belirten Ekinci, "Ben Hülya'ya benzemeye çalışsam, 5 yıldır bana sürekli 'kahve içelim' diye mesaj atan Kaya Çilingiroğlu'na cevap verirdim" dedi.

KAYA'DAN CEVAP GELDİ

Tuğba Ekinci'nin açıklamalarının ardından Kaya Çilingiroğlu şunları söylemişti: "Tuğba Ekinci kim? Öyle birini tanımıyorum. Bunlardan öyle çok var ki. Dışarıda selamlaşıyorum isimlerini bilmiyorum. Hülya'ya nasıl benziyormuş? Onun da mı gözleri mavi? Hiç alakam yok valla!"

KAYA'NIN TUĞBA'YA ATTIĞI MESAJA ULAŞILDI

Bu sabah Söylemezsem Olmaz programında Tuğba Ekinci'nin "Kaya Çilingiroğlu bana mesaj attı" diyerek gündeme gelmesi hakkında konuşan gazeteci İdil Çeliker; Tuğba Ekinci'nin bir dönem sevgilisi olan İbrahim Çelikkol'un peşinde koştuğunu söyledi.

Çeliker, "O zamanlar İbrahim Çelikkol Kaz Dağları'nda dizi çekiyordu, bir gün kavga etmişler, İbrahim Çelikkol arabadan inerek oteline yürümeye başlamış, Tuğba da onu takip etmiş" dedi.

Programın sunucularından Oya Aydoğan da, "Kaya Çilingiroğlu mesaj attıysa da Tuğba Ekinci bunu gündeme gelmek için kullanabilir, programı duyulsun diye yapabilir" dedi.

Ayrıca Söylemezsem Olmaz ekibi, Kaya Çilingiroğlu'nun Tuğba Ekinci'ye attığı o mesaja ulaştı.

Öte yandan; Tuğba Ekinci'nin Karadenizli bir erkek arkadaşı olduğu ancak sevgilisinin ismini vermek istemediği de ortaya çıktı.

İşte o mesaj;

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Kaya Çilingiroğlu'nun Tuğba Ekinci'ye attığı o mesaj
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN